2014 yılında da ödülü kaptı

Arıkan Yapı’nın Park Village projesi, gayrimenkul oskarları olarak bilinen European Property Awards yarışmasında ödül aldı.

2014 yılında da ödülü kaptı

31 Ekim 2014 / Posta Gazetesi

Arıkan Yapı’nın Park Village projesi, gayrimenkul oskarları olarak bilinen European Property Awards yarışmasında ödül aldı. Proje, mimari kategoride en iyi müstakil konut dalında ödülü kaptı. Park Village aynı yarışmada 2013 yılında da 3 kategoride ödül kazanmıştı.

Arıkan Yapı yönetim kurulu başkanı Habip Arıkan ödülle ilgili açıklamada bulundu. Habip Arıkan, 2014’ün başından itibaren yaşamın devam ettiği Park Village projesindeki sakinlerin mutluluğunun bu ödüllerin en büyük habercisi olduğunu söyledi. Arıkan sözlerine şöyle devam etti, “Bizim için en büyük ödül projelerimizde yaşayan mutlu sakinlerimizdir. Bu ödülü Tek Katlı Villa hayallerimize ortak olan tüm Park Village sakinlerimize armağan ediyoruz”

Tek katlı villa yaşamı sunan Park Village’da toplam 144 adet tek katlı villa yer alıyor. Büyükçekmece’de 312 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen projedeki villaların büyüklükleri 250 ila 300 metrekare arasında değişiyor.