2D1 Tasarım Toplantıları 'Otel' temasını işleyecek

Yapı-Endüstri Merkezi, '2D1 Tasarım Toplantıları'na 'otel' teması ile devam edecek. Etkinlik 26 Mart'ta gerçekleşecek

2D1 Tasarım Toplantıları 'Otel' temasını işleyecek

Yapı-Endüstri Merkezi, '2D1 Tasarım Toplantıları'nı'otel' teması ile sürdürüyor. Etkinlik 26 Mart'ta Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleşecek.

2D1 Tasarım Toplantıları ve Otel teması
AKG Gazbeton sponsorluğunda gerçekleşecek "2D1 Otel"  toplantısına konuşmacı olarak MAR Mimarlık Kurucu Ortağı Gülfem Karaer, HBA İstanbul Direktörü Sayeli Uysal Ayaydın, InterContinental Hotel Groups Türkiye ve Güney Doğu Avrupa Tasarım Direktörü Hakan Özkaşıkçı ve Argos Yapı Genel Müdürü Aslı Özbay katılacak.

2014 yılında Gold Key Awards, Hospitality Design Awards, European Hotel Design Awards ödülleri almış ve Interior Design dergisi tarafından "Bir Numaralı Ağırlama(Hospitality) Tasarım Firması" olarak ilan edilen, otel tasarım endüstrisinin önemli firmalarından olan HBA-Hirsch Bedner Associates İstanbul Direktörü Sayeli Uysal Ayaydın ve InterContinental Hotel Groups Türkiye ve Güney Doğu Avrupa Tasarım Direktörü Hakan Özkaşıkçı bu sektörde otel tasarımın gelişim evrelerine ve bu aşamalarda tasarımı yönlendiren operasyonel girdilere değinecek.

"Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması"nda, "Türkiye'nin En iyi Butik Otel Yatırımı" ödülüne layık görülen, Condé Nast Johansens Awards for Excellence 2014'te "Sürdürülebilir Konukseverlik & Kurumsal Sosyal Sorumluluk" kategorisinde de finalistler biri olan Argos in Cappadocia Butik Otel'i mimarı ve Argos Yapı Genel Müdürü Aslı Özbay, tarihi ve doğal bağlamına sadık kalarak tasarladıkları ve tasarım süreci arazinin sürprizlerle dolu yapısıyla evrilen bu özel otelin gelişim sürecini aktaracak.