38 YILDIR İNŞAAT YAPIYOR

Başta Nişantaşı olmak üzere İstanbul’un farklı bölgelerinde birçok konut projesine imza atan Keten İnşaat, 38’inci yaşını kutluyor.

38 YILDIR İNŞAAT YAPIYOR

Başta Nişantaşı olmak üzere İstanbul'un farklı bölgelerinde birçok konut projesine imza atan Keten İnşaat, 38'inci yaşını kutluyor. Keten İnşaat Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten, 38 yıllık iş deneyimiyle Nişantaşı, Ulus, Şişli, Etiler ve Bağdat Caddesi civarında butik proje ve lüks konutlar inşa ettiklerini belirterek, "38 yıldır yaptığımız her projenin başındayız, arkasındayız. Biz 38 yıldır ev sahiplerimize her zaman kazandırıyoruz" dedi.

Butik inşaat yaptıklarının altını çizen Selahattin Keten, farklı istek ve beklentileri yerine getirdiklerini söyledi. Keten, "Kentin dokusuna uygun kentsel dönüşüm yapıyoruz. Eski dokuyu koruyoruz. İnsanlar binalarıyla büyük bir bağ kuruyorlar. Örneğin, müşterilerimizden biri eski binasındaki 60 yıllık kapıyı yeni binasında kullanılmasını istedi. Bunun gibi daha birçok istek var. Biz de bu istekleri yerine getiriyoruz. Bu tür hizmetlerle de sektörde farklılaşıyoruz" şeklinde konuştu.

Ücretsiz iç mimari hizmeti sunduklarını da sözlerine ekleyen Keten, "Biz her projemizin temelinden çatısına üç yıl garanti veriyoruz. Her projemizi en son deprem yönetmeliğine göre inşa ediyoruz. Şu anda 23 şantiyede çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.