40. yılında Sinpaş’tan proje yağmuru

40. Yılını kutlayan Sinpaş GYO, İstanbul ve Ankara’daki iki yeni projesini aynı anda satışa sundu. Şirket önümüzdeki günlerde de yeni projeler sunmaya devam edecek

40. yılında Sinpaş’tan proje yağmuru

8 Kasım 2014 / Posta Gazetesi

40. yaşını kutlayan Sinpaş GYO, İstanbul ve Ankara’da iki ayrı projesi, İncek Green ve Karşıyaka Rezidans’ı aynı anda satışa sundu. Önümüzdeki günlerde de yeni projeler sunacak olan Sinpaş GYO’nun Genel Müdürü Seba Gacemer, “40.yılda 2 milyar değerinde 4000 konutu yeni ev sahipleri ile buluşturmaktan gurur duyduklarını” söyledi.

İki projenin tanıtımı için İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında Sinpaş’ın 40. yılına ve hedeflerine dair değerlendirmelerde bulunan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer şunları söyledi: “2014 bizim için çok özel bir sene. Hem 40. yılımızı kutluyoruz hem de ayağımızı gaz pedalından hiç çekmeden büyüme ivmemizi sürdürüyoruz. Sinpaş GYO ile halka arzımızdan beri 10.000’den fazla aileyi ev sahibi yaptık. Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da ödüllendirdiği projeler geliştirdik. Boğaz kıyısında yaşamdan, 365 gün Ege yaşantısına, orman manzaralı konutlarımızdan tutun da şehir merkezindeki rezidanslara kadar çok farklı projelere imza attık.

2013’ün ilk 10 ayında 610 adetlik konut satışıyla 325 milyon TL ciro elde etmiştik. Bu yıl aynı dönemde 1.225 adet konut satışıyla 600 milyon TL ciroya ulaşmış bulunuyoruz. 2014’te, geçen yılın aynı dönemine göre adet bazında yüzde 100,  ciro bazında yüzde 85’lik artış elde ettik.

Gururluyuz ki, 40. yılımızda 2 milyar değerinde 4.000 konutu yeni ev sahipleri ile buluşturmak için kolları sıvadık. 40 yılın kampanyasını tasarladık. Sinpaş GYO’nun 40 yıla özel fırsatlarıyla herkes ev sahibi olsun istedik.”

Ankara’nın en yeşili

Sinpaş’ın yeni lanse ettiği projelerden İncek Green, İncek Dünyası’nın en yeşil etabı. Aileler için tasarlanan 2+1 ve 3+1 daireleriyle dikkat çeken İncek Green’de, proje giriş kapısından, binanın tasarımına kadar her şey yeşil konseptine uygun olarak tasarlandı.

Bir yanda İncek Life’ın 86 bin metrekarelik peyzaj alanına, diğer yanda Ümitköy-Çayyolu’na doğru şehir manzarasına hakim bir konumda yer alan İncek Green’de ayrıca sınırlı sayıda 2+1 dublex loft dairelere de yer verildi.

İstanbul’un Karşıyakası

Sinpaş GYO’nun tanıtımını gerçekleştirdiği ikinci projesi olan İstanbul Atakent’te yükselmeye başlayan Karşıyaka Rezidansta ise, 13 metrekareye varan geniş balkonlara yer veriliyor. Satın alınan her bir dairenin hem konut hem de “home office” olarak kullanılmaya uygun olduğu projenin hemen altında yer alan Ege Çarşı’da, Ege’ye özgü lezzetler sunan cafe ve restaurantlar, kuru temizleme, kuaför gibi günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanlar bulunuyor. Sağlıklı ve dinç bir yaşamı tercih edenler için Karşıyaka Rezidans’ta yüzme havuzu, güneşlenme terası ve fitnesscenter da yer alıyor.

40. yıl kampanyası ve avantajları

Sinpaş GYO’nun 40. yıl fırsatı da devam ediyor. Sinpaş GYO, 40. yıla özel başlattığı kampanyasında 80 ay vade imkanı ve avantajlı ödeme koşulları sunuyor. Kampanyada,vade farksız, ara ödemesiz, banka kredisiz, peşinatsız ev sahibi olmak mümkün. Sinpaş GYO, 1+1’den 4+1’e uzanan, ister hemen oturmaya uygun, ister yatırım amaçlı yepyeni projeleri için herkesi satış ofislerinde bir kahve içmeye bekliyor.