5. Levent'te 2. Etap satışları başladı

Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliğiyle hayata geçirilen 5. Levent'te 2. Etap satışları başladı

5. Levent'te 2. Etap satışları başladı

Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliğiyle hayata geçirilen 5. Levent'te 2. Etap satışları başladı. Yüzde 72'si yeşil alanlar için ayrılan 5. Levent projesinin ikinci etabında satışa sunulan 900 konut, ilk etabın en çok ilgi gören dairelerine göre tasarlandı. 5. Levent projesinin 2. etabı için Mayıs ayında sadece ilk 200 daire için geçerli olacak özel bir satış kampanyası uygulanacak. 

800 milyon TL'lik dev bir yatırımla Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliği ile hayata geçirilen 5. Levent projesi 473 bin metrekare arazi üzerinde kuruluyor. 2017 yılında tamamlanacak proje yaklaşık 4 bin adet konutu ile İstanbul'a 15 bin kişinin yaşayacağı bir semt kazandıracak. 

 

5. Levent'te 2. Etap satışları başladı

 

5. Levent projesinde 110 bin metrekare peyzaj alanına, bunun 50 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrıldı. 200 farklı türde 2 binden fazla ağacın dikileceği projede, lavanta ve meyve bahçeleri, mevsimlik çiçeklerin yetiştirileceği sera, yasemin arkatlı yollar ve endemik bitkilerin yer alacağı piknik alanları yer alacak. Projenin yanı başında ise 50 dönümlük koruluk alan yer alıyor. 

Sosyal donatıları ile dikkat çeken 5. Levent projesinde engelliler de tüm sosyal donatılardan yararlanabilecek. Projenin sosyal alanları içerisinde; yürüyüş ve koşu parkurlar, bisiklet yolu, süs havuzu ve gölet, dinlenme alanlar, kır kahvesi, çardak ve pergolalar, amfi tiyatro, festival meydanı, yüzme havuzları, spor tesisleri bulunuyor. 

20 futbol sahası büyüklüğünde bir alan üzerinde kurulan 5. Levent, zengin sosyal donatı alanlarının yanı sıra 4 bin metrekare cadde konseptindeki 5. Levent Çarşısı ile semt sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak. 

 

5. Levent'te 2. Etap satışları başladı

 

3. etabın ilk 200 dairesine özel kampanya

Torunlar GYO 5. Levent projesinin ikinci satış etabını ilk 200 daire için Mayıs ayında geçerli olacak avantajlı bir kampanya ile başlattı. Peşin, Torun vade ve banka kredisi olmak üzere üç farklı ödeme modeli bulunan projede, kampanyaya özel peşin ödemelerde yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 4 ayrıca indirim uygulanacak. Yine kampanya kapsamında, banka kredili ödeme planlarında ise, aylık yüzde 0,80 faiz oranları geçerli olacak. Torun Vade seçeneğinde ise yüzde 20 peşinat ile 12 ve 18. aylarda yüzde 10 oranında iki ara ödeme ve geri kalan yüzde 60 için 36 aya vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor.

"5. Levent'te 2. Etap satışları başladı" Başlıklı Haberin Galerisi

5. Levent'te 2. Etap satışları başladı

5. Levent'te 2. Etap satışları başladı

5. Levent'te 2. Etap satışları başladı

5. Levent'te 2. Etap satışları başladı

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: 5. Levent