5. Levent'ten Torunlar'a 1 milyar TL ciro

Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliğiyle inşa edilen 5. Levent'in birinci etap satışları tamamlandı. Torunlar GYO Yön. Krl. Başkanı Aziz Torun, 1. etap satışlarından 1 milyar TL ciro elde edildiğini açıkladı.

5. Levent'ten Torunlar'a 1 milyar TL ciro

Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliğiyle inşa edilen 5. Levent'in, 900 daireden oluşan ikinci etap satışlarına başlandı. Projede yer alan ilk 200 daire için de özel bir kampanyaya start verildi. Kampanya Mayıs ayı süresince geçerli olacak. 

5. Levent'te birinci etaptan 1 milyar TL ciro 
TEM Alibeyköy kavşağında yer alan ve mega projelerin kesişim noktasında yer alan 5. Levent projesinin ikinci etap satışları, ilk 200 daireye özel kampanya ile başladı. Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, 1. etapta satışa sunulan 1.200 dairenen tamamının satışının gerçekleştiğini ve bu satışlardan 1 milyar TL ciro elde edildiğini ve satın almaların yüzde 72'sinin oturum amaçlı gerçekleştiğini söyledi.Torun:

"Yılın en çok tercih edilen projesi 5. Levent’te 1200 dairelik birinci satış etabını başarıyla tamamladık. İstanbul’un en yeni, en yeşil ve en modern semti 5. Levent’in örnek bir dönüşüm projesi olması adına alt yapı yatırımları için 82,8 Milyon TL’lik ek yatırım yapıyoruz. Ağustos ayı itibariyle sosyal konut etabını hak sahiplerine teslime başlıyoruz" ifadelerini kullandı

 

5. Levent'ten Torunlar'a 1 milyar TL ciro

 

200 daireye özel kampanya
5. Levent  projesinin ikinci etabında yer alan 200 daire için hazırlanan kampanya ise Mayıs ayı süresince geçerli olacak. Projede, peşin alımlarda, banka kredilerinde ve firma tarafından sunulan ödeme planlarında geçerli olacak kampanyalar uygulanacak. Yüzde 10'luk indirimin geçerli olacağı peşin alımlarda ayrıca yüzde 4'lük ek indirim imkanı sunulacak. , banka kredili ödeme planlarında ise, aylık % 0,80 faiz oranları geçerli olacak. Torun Vade seçeneğinde ise % 20 peşinat ile 12 ve 18. aylarda % 10 oranında iki ara ödeme ve geri kalan % 60 için 36 aya vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. 

1 milyar 800 milyon TL'lik dev proje: 5. Levent
Torunlar GYO-KİPTAŞ imzasıyla hayata geçirilen 5. Levent'in ikinci etabında toplam 900 daire yer alacak. 1 milyar 800 milyon TL'ye mal olan 5. Levent toplamda 473 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilecek. 2017 yılında bütünüyle tamamlandığında 4 bin konut sayısına ulaşacak 5. Levent, 15 bin kişinin yaşayacağı modern bir semt özelliğini de kazanacak. 

"5. Levent'ten Torunlar'a 1 milyar TL ciro" Başlıklı Haberin Galerisi

5. Levent'ten Torunlar'a 1 milyar TL ciro

5. Levent'ten Torunlar'a 1 milyar TL ciro

5. Levent'ten Torunlar'a 1 milyar TL ciro

5. Levent'ten Torunlar'a 1 milyar TL ciro

Firma Bilgisi: Torunlar Gyo
Proje Bilgisi: 5. Levent