5. Levent'te 2. etap kampanyası

5. Levent projesinin 2. etabındaki 900 daire satışa çıktı. Torunlar GYO ilk 200 daire için de bir kampanya yapıyor.

Torunlar GYO ve KİPTAŞ iş ortaklığıyla hayata geçen 5. Levent projesinin ilk etabında bulunan bin 200 konut sahiplerini buldu. Şimdi de 5. Levent 2. etapta yer alan 900 konut Satışa çıktı. 2. etapta bulunan ilk 200 daire için ise Mayıs Ayında geçerli olacak bir kampanya yapılıyor. Bu kampanya kapsamında kredili ödemelerde aylık yüzde 0,80 oranında faiz uygulanacak. 
Projenin lokasyon açısından çok değerli bir noktada olduğunu söyleyen Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, "Projemiz İstanbul'un en seçkin semtlerinden Levent'in devamı olarak hayata geçiyor. TEM Otoyolu üzerinde, yeni ulaşım yatırımlarının merkezinde ve yeni metro hatlarına kolayca ulaşılabilecek bir notada" dedi. 

Kentsel dönüşüm için örnek teşkil ediyor
Projenin kentsel dönüşüm açısından örnek teşkil ettiğini söyleyen Torun, "Biz bu çerçevede yalnızca eski bina yıkıp yeni bina yapmadık. Değişim, dönüşüm ve gelişim faktörlerini dikkate almak gerekiyor. Ada bazında yapmak gerekiyor ve altyapı yatırımlarını yapmak gerekiyor. Biz bu kapsamda altyapıya 80 milyon lira harcadık" dedi. 

Yüzde 72'si yeşil alan
Yeni bir semt sloganıyla inşa edilen 5. Levent projesinde peyzaj alanları önemli bir değer taşıyor. Projenin yüzde 72'si yeşil alan olarak ayrılmış durumda. 110 bin metrekarelik alanı kaplayan peyzaj düzenlemesinde 2 bin 200 adet ağaç dikiliyor. Yaklaşık 2 milyar liralık yatırımla hayata geçen 5. Levent projesinde fiyatlar metrekare bazında 5 bin 800 liradan başlıyor.

Firma Bilgisi: Torunlar Gyo