8 FARKLI PROJEYE 15 ÖDÜLLE KENDİ REKORUNU KIRDI

DAP Yapı, Avrupa’nın prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen European Property Awards tarafından 15 ödüle layık görüldü. Geçen sene 9 ödül kazanarak bir ilke imza atan DAP Yapı bu sene 8 farklı proje ile 15 ödül alarak kendi rekorunu kırmış oldu

8 FARKLI PROJEYE 15 ÖDÜLLE KENDİ REKORUNU KIRDI

DAP YAPI, İstanbul’a kazandırdığı 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazandı. European Property Awards tarafından Londra’da düzenlenen ödül töreninde yeni projesi DAP Kule “ Ticari Yüksek Bina Mimarisi” ve İstMarina, “Ticari Yüksek Bina Geliştirme”  alanlarında Avrupa’nın en iyi projeleri seçildi.

DAP Kule “Ticari Yüksek Bina Geliştirme” ve “ Ticari Yüksek Bina Mimarisi”  dallarında yine ödül alırken;  Kartal sahilinde dünyanın en iyi karma projesi olarak yükselen İstMarina, “Sosyal Alan/Eğlence Alanı Mimarisi”, “Pazarlama Geliştirme” ve “Ticari Yüksek Bina Geliştirme”  ve  “Karma Kullanım Geliştirme” alanlarında ödüle layık görüldü. DAP Yapı Çağlayan’da hayata geçecek DAP Vadisi projesiyle  “Ofis Geliştirme” ve “Kamu Hizmeti Geliştirme” alanlarında birinci oldu. DAP Vadisi içinde yer alan Bumerang Ofis ise “Ofis Mimarisi” alanında ödüle layık görüldü. DAP YAPI, Maltepe Royal Centre projesi ile “Ticari Renovasyon/ Tekrar Geliştirme” alanlarında ödül alırken, Vazo Kule “Ticari Yüksek Bina Geliştirme”, Burgu ve Tango Kuleler ise “Yeni Otel İnşası ve Tasarımı” alanlarında ödül kazandı.

Ödül töreninde 15 ödülü birden kucaklayan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz şunları söyledi, “Avrupa’nın en prestijli ödül töreninde projelerimizin neredeyse tamamının ödül alması bizler için bir övünç kaynağıdır.  İstanbul’un en gözde ve yükselen bölgelerinde hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer kattık ve katmaya devam edeceğiz. Bu ödülü sadece şirketimiz adına değil aynı zamanda ülkemiz adına alıyorum. Başarılarımızın birer meyvesi olarak gördüğümüz bu ödül uzun süreli detaylı çalışmalarımızın ve hayallerimizin birer ürünüdür. Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyoruz; aynı  zamanda bilgi birikimimiz, deneyimimiz ve know how’ımız ile sektörümüze ve hatta Avrupa’daki meslektaşlarımıza örnek teşkil ediyoruz”

KUTU: Hangi proje hangi ödülü aldı?

DAP Kule             Ticari Yüksek Bina Mimarisi (Avrupa ve Türkiye)

DAP Kule             Ticari Yüksek Bina Geliştirme

İstMarina            Sosyal Alan/Eğlence Alanı Mimarisi

İstMarina            Pazarlama Geliştirme

İstMarina            Ticari Yüksek Bina Geliştirme ( Avrupa ve Türkiye)

İstMarina            Karma Kullanım Geliştirme

DAP Vadisi          Ofis Geliştirme

DAP Vadisi          Kamu Hizmeti Geliştirme

Bumerang          Ofis Mimarisi

Maltepe Royal Centre   Ticari Renovasyon/Tekrar Geliştirme

Vazo Kule           Ticari Yüksek Bina Geliştirme

Burgu Kule         Yeni Otel İnşası ve Tasarımı

Tango Kule         Yeni Otel İnşası ve Tasarımı