833 bin TL’den başlayan fiyatlarla Ritim İstanbul!

833 bin TL’den başlayan fiyatlarla Ritim İstanbul'da yaşam başlamak üzere. Son gün 31 Temmuz Cuma

833 bin TL’den başlayan fiyatlarla Ritim İstanbul!

Dumankaya projesi olan Ritim İstanbul Maltepe’de yükseliyor. Satışları devam eden ritim İstanbul’da 1+0, 1+1, 1+1 dubleks, 1,5+1, 2+1, 2+1 dubleks ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Yüksek tavanlı bir şekilde tasarlanan Ritim İstanbul fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım.

Ritim İstanbul projesinde 250 adet home ofis ve 114 adet ticari birim yer alıyor. Ritim İstanbul satılık daire büyüklükleri 36 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor.  Ritim İstanbul’da  konut sahipleri cadde mağazaları, yüksek tavanlı ve son derece şık lobi alanları, dinlenme alanları, lounge, restoran ve seyir terası, kültür merkezi, ofis ve bürolardan fayda sağlayabiliyor.

Ritim İstanbul fiyatları
833 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam eden Ritim İstanbul’da yaşam da başlamak üzere. 60 aya yüzde 0.40 faiz fırsatı sunan Ritim İstanbul kampanyası için son gün olarak 31 Temmuz Cuma günü veriliyor.

Ritim İstanbul nerede?
Ritim İstanbul Maltepe E-5 karayolu üzerindeki Ritim İstanbul Maltepe, Carrefour Maltepe Park AVM'ye komşu konumda inşa ediliyor. Kadıköy-Kartal metrosunun Maltepe durağı hemen yanı başında olan proje, Kartal vapur ve deniz otobüsüne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 15 dakika uzaklıkta. Projenin bulunduğu bölge içinde dünyanın en büyük Adliye sarayı, Türkan Saylan Kültür Merkezi, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Titanic Business Hotel gibi önemli tesisler bulunuyor. Ritim İstanbul projesi tüm ulaşım alternatiflerine olan yakınlığı sayesinde şehirden kopmadan şehirle kolayca bağlanmanızı sağlıyor.

Ritim İstanbul adres bilgileri: Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi -Ritim İstanbul

Ritim İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 0216 511 58 00

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Ritim Istanbul