AC Yapı dev projesini tanıtacak

AC Yapı'nın İstanbul Kartal ilçesi Soğanlık Mahallesi'nde yer alan ve kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan Tüm Emek-İş sitesi arazisinde yapacağı dev konut projesinin tanıtımı yarın gerçekleşecek

AC Yapı dev projesini tanıtacak

İstanbul’un Kartal İlçesi Soğanlık Mahallesi’nde yer alan ve Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yıkımı gerçekleşen Tüm Emek-İş Sitesi’nin 10 bin 157 metrekarelik arazisi üzerinde, AC Yapı tarafından hayata geçirilecek projenin tanıtımı yarın Taksim Grand Hyatt Hotel’de yapılacak.

Kadıköy-Kartal metrosu Soğanlık durağına ve Anadolu Adalet sarayına birkaç dakika, E-5 otoyoluna ise yürüme mesafesinde yer alan arazi üzerine, AC Yapı, 44 katli iki kuleden oluşan dev bir proje inşa etmeye hazırlanıyor. 1+1’den 4+1’e kadar uzanan dairelerin yer alacağı ve 2 bin 200 kişinin yaşayacağı AC Yapı projesi kapsamında, 120 aya varan faiz oranlarıyla kredi imkanı sunulacak.

Tüm Emek-İş Sitesi
Kartal Belediyesi ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın çabalarıyla, toplamda 332 dairenin yer aldığı, bir tanesi 11, altı tanesi 12 katlı 7 bloktan oluşan Tüm Emek-İş sitesi 16 Haziran 2010 yılında, Türkiye’de ilk defa yapılan kontrollü patlama yöntemiyle yıkılmıştı. 

Firma Bilgisi: Ac Yapı