Acar Blu fiyatları açıklandı mı?

Acar Blu fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor

Acar Blu fiyatları açıklandı mı?

Acar Blu projesi Acarlar Şirketler Grubu tarafından hayata geçiriliyor. Acar Blu fiyat bilgilerine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Acar Blu Beykoz satılık daire büyüklükleri 105 metrekare ile 303 metrekare arasında değişiyor. Toplam 240 adet dairenin bulunduğu Acar Blu projesi 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Acar Blu Beykoz 30 katlı 2 blok şeklinde tasarlanıyor.

Acar Blu Beykoz 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konut tiplerinden oluşuyor. Acar Blu Beykoz teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. AcarBlu Rezidans ayrıcalıkları ise şöyle; açık yüzme havuzu, AVM, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, kreş, market, okul, orman manzarası, restoran, sauna, SPA, Türk Hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Acar Blu fiyatları
Acar Blu fiyatları, metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor. Buna göre en düşük metrekare birim fiyatı 4 bin dolar, en yüksek metrekare birim fiyatı ise 7 bin 500 dolar.

Acar Blu nerede?
Acar Blu Residence Acarkent Sitesi, Beykoz'da yer alıyor. Acar Blue Residence Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprüleri arasında kalıyor.