Acarblu satılık daire fiyatları

Acarblu satılık daire fiyatları metrekare birim fiyatı üzerinde hesaplanıyor. Acarblu Rezidans metrekare birim fiyatları 4 bin 500 dolardan başlıyor

Acarblu satılık daire fiyatları

Acarblu satılık daire fiyatları metrekare birim fiyatı üzerinde hesaplanıyor. Acarblu Rezidans metrekare birim fiyatları 4 bin 500 dolardan başlıyor. Acarlar Şirketler Topluluğu tarafından hayata geçirilen proje 2 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 240 adet dairenin yer aldığı Acarblu satılık daire büyüklükleri 105 metrekare ile 303 metrekare arasında değişiyor. 

Acarblu satılık daire sahiplerine sunulan sosyal donatılar içerisinde açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, avm, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, spa, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kafe, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu, market, okul ve restoran yer alıyor. 

Acarblu projesinde teslimlerin 2016 yılı sonlarında yapılması planlanıyor. Acarblu satılık daire fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Acarblu Rezidans 117 metrelik ikiz kuleden oluşuyor. Fatih Sultan Mehmet köprüsü ve Yavuz Sultan Selim köprüsü arasında kalması ile dikkat çekiyor. 

Acarblu Rezidans iletişim bilgileri
Acarblu adres bilgisi : Acarlar Mahallesi Acarkent Sitesi Beykoz / İstanbul
Acarblu telefon numarası : 0216 485 14 14
Acarblu web adresi : acarblu.com

Firma Bilgisi: Acarlar Şirketler Topluluğu
Proje Bilgisi: Acarblu Rezidans