ACE of M.I.C.E. Exhibition 2015 başladı

Kongre, toplantı ve etkinlik (MICE) sektörünün en büyük uluslararası buluşması bu yıl ikinci kez kapılarını açtı.

ACE of M.I.C.E. Exhibition 2015 başladı

Kongre, toplantı ve etkinlik (MICE) sektörünün en büyük uluslararası buluşması bu yıl ikinci kez kapılarını açtı. 26-28 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde ziyaret edilebilecek fuar boyunca 800'e yakın yerli ve yabancı Hosted Buyer ile ve 25 ülkeden 262 firma katılacak

Ace of M.I.C.E. Kapılarını açtı
Tüm dünyada hızlı bir yükseliş grafiği izleyen kongre, toplantı ve etkinlik (MICE) sektörünün en büyük uluslararası buluşması ACE of M.I.C.E. Exhibition, bu yıl ikinci kez kapılarını açtı. 26 - 28 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek fuar, Türkiye ve dünyadan sektör profesyonellerini buluşturacak.

MICE sektörünün bilinirliğini artırmak amacıyla Turizm Medya Grubu ev sahipliğinde, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB) desteği ve Tatu Event'in genel koordinasyonunda düzenlenen ACE of M.I.C.E Exhibition, ulusal ve uluslararası MICE profesyonellerini aynı çatı altında topluyor. Toplantı, kongre ve etkinlik sektörünün lider organizasyonu olarak bilinen ACE of M.I.C.E. Exhibition 2015'e İspanya'dan Azerbaycan'a, Avusturya'dan Yunanistan'a 25 ülkeden etkinlik planlayıcıları ve kongre organizatörleri katılıyor.

 MICE Endüstrisi ve dünyadaki yeri
İstanbul Veli Yardımcısı İsmail Gültekin ve THY Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur'un da katıldığı etkinliği açılış konuşması Turizm Medya Grubu Genel Müdür Volkan Ataman MICE endüstrisinin Türkiye'de her geçen yılı büyümeye devam ettiğini söyledi. Ataman:

'2007 yılından bu yana altyapısını oluşturduğumuz ve geçen yıl ilk kez düzenlediğimiz ACE of M.I.C.E. Exhibition ile Türkiye ve dünyada büyük yankı uyandırdık. Global MICE endüstrisinin en büyük buluşmalarından biri olan ACE of M.I.C.E. Exhibition bu yıl her anlamda daha da güçlü ve donanımlı. Geçen yıl 169 katılımcının yer aldığı fuarımız bu yıl 25 ülkeden 262 katılımcı ile yüzde 41 oranında büyüdü. Geçen yıl 9 bin 800 ziyaretçiyi ağırladığımız fuarımıza bu yıl 13 binin üzerinde profesyonel ziyaretçi bekliyoruz...' dedi.