Ada Life Maltepe

Çolakoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Ada Life Maltepe satış fiyatları 475 bin TL'den başlıyor

Ada Life Maltepe

Çolakoğlu İnşaat tarafından Maltepe’de inşa edilen Ada Life Maltepe 7 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 116 adet daireden oluşan Ada Life Maltepe 5 blok şeklinde yükseliyor. Ada Life Maltepe satılık daire büyüklükleri 135 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. Ada Life Maltepe’de yer alan dairelerin tamamı 3+1 şeklinde tasarlanıyor. 3 farklı tipte dairenin bulunduğu Ada Life Maltepe’de daireler 135 metrekare, 145 metrekare ve 148 metrekare şeklinde tasarlanıyor. Ada Life Maltepe teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.

Ada Life Maltepe konut sahiplerine sunduğu hizmetlerle dikkat çekerken, Ada Life Maltepe projesindeki daireleri ankastre takımlarıyla teslim ediliyor. Yangın alarm sistemi, yatak odası ve salonda klima tesisatı, aspiratör, kombi cihazı, ankastre, bulaşık makinesi, fırın ve ocak Ada Life Maltepe dairelerinde konut sahiplerine sunuluyor. Ada Life Maltepe özelikleri arasında da kapalı otopark, tenis, basketbol, voleybol, futbol sahaları, masa tenisi, bilardo, langırt, fitness yer alıyor.

Ada Life Maltepe fiyatları ve ödeme planı
Çolakoğlu İnşaat projesi olan Ada Life Maltepe satış fiyatları 475 bin TL olarak açıklanıyor. Ada Life Maltepe ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Yüzde 25 peşinat kalan yüzde 75’lik kısmın banka kredisi ile ödenebildiği Ada Life Maltepe satış ofisinden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ada Life Maltepe nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Adalife Maltepe’de konumlandırılıyor. Maltepe Adalife projesi E5 Karayolu ve Metro'ya 500 m, sahil yoluna 3 km, Bostancı İDO iskelesine 5 km mesafede konumlanıyor.

Ada Life Maltepe nasıl gidilir?
Maltepe Zümrütevler Mahallesi’nde hayata geçirilen Ada Life Maltepe’ye Ankara Yolu üzerinden ulaşılabilir. Ayrıca metro ve toplu taşımalara çok yakın mesafede konumlandırılan Ada Life Maltepe projesine özel aracınız ile rahatça gidebilirsiniz.

Ada Life Maltepe iletişim bilgileri
Telefo: 0216 365 91 91
GSM: 0506 827 11 01
Web Adresi: www.adalifemaltepe.com