Adam Kule DAP Yapı

Adam Kule DAP Yapı ön talep toplama sürecine devam ediyor

Adam Kule DAP Yapı

Adam Kule DAP Yapı projesi Maltepe'de yer alıyor. Adam Kule DAP Yapı 3 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 254 adet dairenin yer aldığı Adam Kule DAP Yapı'da 1+0 ve 1+1 rezidans daireler yer alıyor. Adam Kule DAP Yapı satılık daire büyüklükleri 67 metrekare ile 144 metrekare arasında değişiyor.

Adam Kule DAP Yapı ön talep toplama sürecine devam ederken bugüne kadar 5 bin kişiden başvuru aldı. Rezidans, home- ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek yeni proje ön talep döneminde ev sahibi olmak isteyenlerden yoğun ilgi gördü.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz yeni projeye ilişkin yaptığı açıklamada, "Yeni projemizin adı Adam Kule olacak. Uzun zamandır çalıştığımız bir projeydi. Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina olacak. Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Projemizin yer alacağı arazi bize ait ve Tekel arazisi üzerinde kalan çok değerli bir arsa. Adam Kule, 30 katlı olacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos'ta inşa edilecek" dedi.

Tasarımı ile dikkat çeken Adam Kule projesi için DAP Yapı ön talep toplamaya başladı. Rezidans ve home-ofis daire seçeneklerinin yer aldığı proje Maltepe Dragos sahile 800 metre uzaklıkta yer alıyor. Proje, DAP Yapı'nın hayata geçirdiği Vazo Kule projesinin arkasında konumlanıyor.

Adam Kule DAP Yapı iletişim bilgileri
444 9 327

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule