Adam Kule fırsatları için 13 Mart son gün

DAP Yapı tarafından Dragos'ta inşa edilen Adam Kule projesinde özel ödeme seçeneklerini içeren fırsat dönemi 13 Mart'ta sona eriyor

Adam Kule fırsatları için 13 Mart son gün

DAP Yapı, Maltepe Dragos'ta inşa ettiği Adam Kule projesinde 13 Mart'a kadar devam edecek fırsat döneminin duyurusunu yaptı. Çok özel ödeme seçenekleri içeren kampanya kapsamında, yüzde 25'lik peşinat ödeyen yatırımcıya yüzde 25'lik kısmı teslimatta ödeme imkanı sağlanıyor. DAP Yapı, kalan bedel için ise sıfır faiz ve 50 aylık vade fırsatı sunuyor.

DAP Yapı'dan Adam Kule'de erken teslim planı
DAP Yapı tarafından geliştirilen özgün formlu konsept projeler zincirinin son halkası olarak nitelenen Adam Kule projesinde ayrıca yüzde 1'lik KDV avantajı ve kişiye özel ödeme seçenekleri de hazırlandı. Home-ofis birimlerinin ve dükkan ve mağazalardan oluşan ticari alanların büyük ilgi gördüğü Adam Kule'nin 36 aylık teslim süresinden önce teslim edilmesi gündeme geldi. Projenin 2017 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Adam Kule nerede?
İstanbul gayrimenkul pazarının son yıllarda yıldızı en çok yükselen lokasyonlarının başında gelen Maltepe'nin seçkin mahallesi Dragos'ta inşa edilen Adam Kule, şehrin önemli merkezlerine kolay ulaşım olanağı ile dikkat çekiyor. Marina, metro, hızlı tren, havayolları gibi ulaşım seçeneklerinin merkezinde konumlanan proje, Kadıköy Bağdat Caddesi'ne de oldukça kolay ulaşılır bir noktada yükseliyor. Adam Kule, sahilyolu, E-5 Karayolu, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Kartal Adliyesi gibi şehrin önemli yatırımlarına da çok yakın bir noktada yer alıyor.

Adam Kule projesi fiyatlarını öğrenmek için tıklayın... 

İnsan formundan hareketle inşa edilen Adam Kule, proje bünyesinde geliştirilen geniş sosyal olanaklarla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule