Adam Kule Metrekare Fiyatı 5 Bin 500 TL'den Başlıyor

DAP Yapı'nın İstanbul Maltepe'de hayata geçirdiği Adam Kule projesi metrekare fiyatı 5 bin 500 TL'den başlıyor

Adam Kule Metrekare Fiyatı 5 Bin 500 TL'den Başlıyor

DAP Yapı'nın İstanbul Maltepe'de hayata geçirdiği Adam Kule projesi metrekare fiyatı 5 bin 500 TL'den başlıyor. 

İnsandan esinlenilerek hayata geçirilen Adam Kule projesi 1+0 ve 1+1 dairelerden meydana geliyor. Daire alanlarının 46 metrekare ile 144 metrekare arasında değiştiği Adam Kule'de 254 adet rezidans ve ev-ofis bulunuyor. Adam Kule projesi Maltepe'de 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 

Adam Kule Dap Yapı metrekare fiyatları 5 bin 500 liradan başlıyor. Projede en düşük daire fiyatı ise 239 bin lira olarak belirlendi. Yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği projenin yüzde 30'u yabancı yatırımcılara satıldı. 

Adalar manzarası, güvenlik, kapalı otopark, deniz manzarası, kameralı güvenlik gibi imkanların bulunduğu Adam Kule projesinin dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

27 katlı tek kuleden meydana gelen Adam Kule'nin ilk 8 katı ofislerden oluşuyor. 1+0 ve 1+1 dairelerden oluşan projede daireler isteğe göre birleştirilebiliyor. 

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan Adam Kule projesi ön talep döneminde 5 bin kişiden geri dönüş almıştı. Konumu ile bölgeyi değiştirmesi beklenen Dap Adam Kule, konut sahibi olacaklara lokasyon avantajı garantiliyor. Lansman avantajlarından yararlanmak isteyenler için Dap Yapı Adam Kule fiyatları 239 bin liradan başlıyor. 

Dap Yapı Adam Kule adres bilgisi : Altayçeşme Mahallesi. Sanayi Caddesi. Maltepe - İstanbul

Adam Kule Dap Yapı iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 93 27
Web adresi : dapyapi.com.tr
E-posta adresi : info@dapyapi.com

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule