Adım İstanbul 4 bin 200 liradan satışta

Başakşehir’in merkezi olacak Adım İstanbul, 4 bin 200 liradan satışa sunuldu. Projeye yerli ve yabancı yatırımcının ilgisi büyük.

İstanbul’un en düzenli kentleşmesine sahip Başakşehir’de yükselen Adım İstanbul projesi Emlak Konut, İntes, EYG ve İntaya ortaklığıyla hayata geçiyor. Sosyal donatıları, yeşil alanları, ulaşım imkanları olan Adım İstanbul cazip bir yatırım fırsatı da sunuyor. Projede 615 daire ve 120 ticari ünite yer alıyor. Aile yaşantısına vurgu yapan projede 1+1 dairelere yer verilmedi. 2+1’den 5+1’e kadar 6 farklı daire seçeneği bulunuyor. EYG İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik proje ile ilgili, “Adım İstanbul’u Başakşehir’in merkezi olacak bir konumda geliştirdik. Sadece bir konut projesi değil cadde alışverişinin de olduğu bir kültür yer alıyor. Bölgenin eğlence ve toplanma merkezi olacak bir proje inşa ediyoruz” dedi. Adım İstanbul projesinin lansman öncesinde yüzde 20’si rezerve edildi. Satışların da hızla olacağı düşünülüyor.

Adım İstanbul fiyatları 4 bin 200 liradan başlıyor
Başakşehir Adım İstanbul projesinde lansmana özel yüzde 10 indirim bulunuyor. Metrekaresi 4 bin 200 lira olan projede daire fiyatları 406 bin 800 liradan başlıyor. Proje 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu gibi projelerin kesiştiği noktada yer alıyor. Eğitim, sağlık ve sosyal donatı yatırımlarının yapıldığı bölge yakın gelecekte İstanbul nüfusunun büyük çoğunluğunu ağırlayacak.

Firma Bilgisi: Intaya-intes Ve Eyg Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul