Adım İstanbul daire fiyatları 432 bin TL’den başlıyor!

2017 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Adım İstanbul daire fiyatları 432 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Adım İstanbul daire fiyatları 432 bin TL’den başlıyor!

Adım İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nın konut projeleri ile gün geçtikçe gelişen ilçesi Başakşehir’de inşa ediliyor. Proje, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle İntaya, EYG Grup ve İntes İnşaat imzasıyla yükseliyor.

2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde farklı daire seçeneklerine yer verilen Başakşehir Adım İstanbul projesindeki dairelerde bulunan açık ve kapalı balkonlar, çamaşır odaları ve giyinme odaları öne çıkan özellikler arasında yerini alıyor. Aynı zamanda yüksek tavanlı olarak tasarlanan daireler park manzarasına sahip.

Satışları tüm hızıyla devam eden Adım İstanbul projesinde daire fiyatları minimum 432 bin TL’den başlıyor. Projeden daire sahibi olabilmek için peşin ödeme yapılabiliyor. Veya banka kredisi kullanılabiliyor. Ya da firma bünyesinde uygulanan farklı ödeme alternatiflerinden yararlanılabiliyor.

Ulaşım açısından da kolaylıklar sunan Adım İstanbul Başakşehir projesine Avrasya Tüneli’nden, İstanbul Tüneli’nden, Havaray’dan, Başakşehir Metro Hattı’ndan, 3. Havalimanı ve 3. Köprü’den de rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca proje, Başakşehir Şehir Parkı’na yakın olmasıyla da önem kazanıyor.

Başakşehir Adım İstanbul’un sosyal olanakları ise şöyle sıralanıyor; yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, süs havuzları, cadde mağazaları, ahşap zeminli dinlenme alanları, ahşap seyir terasları, pergola alanları,  yaya yolları, müzik dinletisi ve küçük sanat performanslarının düzenlenebileceği bir amfi, fitness center, yüzme havuzt, hamam ve kafe.

 

Firma Bilgisi: Intaya - Intes - Eyg Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul