Afet Yasası paneli emlakwebtv’de canlı

TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Arkitera işbirliğiyle düzenlenen “Afet Yasası: Gayrimenkul’de Yeni Bir Dönem mi?” paneli, 6 Eylül Perşembe, saat 17:00'da

Afet Yasası paneli emlakwebtv’de canlı

5 Eylül 2012

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle Türkiye’de gayrimenkulün bugünü ve geleceğini tartışmak amacıyla düzenlenen “Gayrimenkulün Geleceği, Geleceğin Gayrimenkulü” toplantı serileri başlıyor. Serinin ilk paneli, 6 Eylül Perşembe günü saat  17:00’da, TSKB Cennet Bahçesi’nde “Afet Yasası: Gayrimenkul’de Yeni Bir Dönem mi?” başlığıyla yapılacak. 

Gayrimenkul sektörünün ilk internet televizyonu www.emlakwebtv.com tarafından da canlı olarak yayınlanacak, “Afet Yasası: Gayrimenkul’de Yeni Bir Dönem mi?” panelinin moderatörlüğünü Şehir Plancısı, Kentsel Strateji’nin kurucusu Faruk Göksu yapacak. Panelin konuşmacıları ise şöyle, İdris Atabay (Müdür, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü), Ali Dumankaya (Yönetim Kurulu Başkanı, Dumankaya), Vedat Gürgen (Müdür, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı – Kentsel Dönüşüm ve Altyapı Hizmetleri Genel Müdürlüğü) – Teyit edilecektir. Ali Güvenç Kiraz (Başkan, Gayrimenkul Hukuku Derneği), Altıok Öz (Belediye Başkanı, Kartal Belediyesi)