Ağaoğlu iş, eğlence ve sanatı My Newwork’te buluşturdu

Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin start almasıyla, Ataşehir’de açığa çıkan ofis ihtiyacını gören Ağaoğlu, Ülker Sport Arena’nın yanı başında içinde sanat galerisi ve tiyatronun da yer alacağı My Newwork Ataşehir projesine start veriyor

Ağaoğlu iş, eğlence ve sanatı My Newwork’te buluşturdu

İstanbul’u dünyanın sayılı finans kentleri ligine taşıyacak Uluslarrası İstanbul Finans Merkezi projesi yatırımcıların ve gayrimenkul geliştiricilerinin dikkatini Ataşehir’e yöneltti. Ataşehir’de binlerce konuta imza atan Ağaoğlu Şirketler Grubu, iyi tanıdığı Ataşehir’in ofis ihtiyacını bugünden görerek yeni bir ofis yatırımına daha imza atıyor. My Newwork Ataşehir ismini taşıyan proje , Ülker Sports Arena’nın hemen yanında yükselecek. Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürü Hasan Rahvalı’nın “Modern zamanların Kapalı Çarşısı” olarak tanımladığı ve “Nasıl Kapalı Çarşı geçmişteki yüksek değerini bugünde koruyorsa, My Newwowrk’te değerini hep” koruyacak dediği proje toplam 345 bağımsız bölümden oluşacak. 50 ila 200 metrekare arasında değişen büyüklüklerde ofislerin yer alaağı ofis bloğunun altında ise açık alana yayılan çarşı, yeme içme alanları, sanat galerileri ve tiyatro salonu bulunacak.

Ofiste çıtayı yükseltiyor

Ataşehir’de daha önce My Prestige ve My Office projelerini de hayata geçiren Ağaoğlu Şirketler Grubu My Newwork Ataşehir projesi ile çıtayı bir tık daha yukarıya taşımayı hedefliyor. Yüksek Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanan My Newwork Ataşehir için Hasan Rahvalı, projeyi hazırlarken sadece bir ofis değil, iş verimliliği için gereken herşeyi düşündüklerini ifade ederek, projede ofis alanlarının yanı sıra dünya ve türkiyenin önde markalarının, farklı lezzetler sunan cafe ve restoranların yer alacağı açık bir çarşının da yer alacağını kaydetti.

Tiyatro ve sanat galerisi de var

My Newwork Ataşehir’i diğer ofis projelerinden ayıran diğer özelliklerden birisi de projenin içinde büyük bir tiyatro salonunun yer alacak olması. Gerek bölgede yaşayanlar gerekse My Newwork’te çalışanlar seçkin tiyotro eselerini izleme şansına kavuşacak. Proje içinde yer alan sanat galerisi ise, Türkiye’nin önde gelen sanatçıların eserlerini sergilediği bir galeri olacak.