Ağaoğlu'ndan 30 milyon dolarlık ada açıklaması: "5 dakikada aldım"

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Marmaris'te satın aldığı Çiftlik Adası hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Ağaoğlu: "Orayı ailem için satın aldım. Beğendiğimi 5 dakikada alırım" dedi

Ağaoğlu'ndan 30 milyon dolarlık ada açıklaması:

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu katıldığı bir radyo programında Marmaris'te satın aldığı Çiftlik Adası ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, medyada "30 milyon doları 5 dakikada verdim" başlıklarıyla kendine geniş yer bulan açıklamasında, Marmaris'te yer alan Çiftlik Adası'nı ailesi için satın aldığını söyledi.

5 dakikada 30 milyon dolar
Ali Ağaoğlu, Çiftlik Adası'nı ailesi için satın aldığını ve adada taş evlerin bulunduğunu vurguladı ve : "Beğendiğimi 5 dakikada alırım..." ifadelerini kullandı. 

Ağaoğlu ada sahibi işadamları arasına girdi
2015 yılının son aylarında gerçekleşen satın alma ile birlikte Ali Ağaoğlu, Koç, Sabancı, Simavi, Zorlu ve Dinçkök gibi ada sahibi ünlüler arasına katılmıştı. Koç ailesinin Tuzla açıklarında, Sabancı ailesinin Ayvalık Cunda açıklarında, Simavi ailesinin ise Göcek açıklarında birer adası bulunuyor. Diğer taraftan Dinçkök ailesinin de Marmara Denizi'nde Kınalıada'nın karşısında yer alan Kaşık Adası'nın sahibi olduğu biliniyor. 

 

Ağaoğlu'ndan Çiftlik Adası açıklaması:

 

Ağaoğlu'nun Çiftlik Adası
Ada için 30 milyon dolar ödeyen Ağaoğlu, kıyıya 550 metre mesafede yer alan Çiftlik Adası'nın bir an önce oturuma hazır hale getirilmesini istemişti. 

Türkiye'de hangi ünlülerin adası var? Ayrıntılar için tıklayın...

90 bin metrekarelik yüzölçümü
Ali Ağaoğlu'nun yazın çıktığı tekne turları sırasında beğendiği Marmaris açıklarında yer alan Çiftlik Adası yaklaşık 90 bin metrekarelik bir yüzölçümüne sahip. Ada bünyesinde "şato" tarzı bir ev de bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Şirketler Grubu