Ağaoğlu'ndan Cityscape Turkey'de 100 milyon dolarlık satış

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 24-26 Mart tarihleri arasında gerçekleşen Cityscape Turkey'de 100 milyon dolarlık satış hedefine ulaştıklarını açıkladı.

Ağaoğlu'ndan Cityscape Turkey'de 100 milyon dolarlık satış

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Cityscape Turkey Fuarı'na ilişkin sonuçları kamuoyu ile paylaştı. Ağaoğlu, etkinlik süresince 100 milyon dolarlık satış gerçekleştirdiklerini söyledi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan 100 milyon dolarlık satış
Yaptığı açıklamada Cityscape Turkey öncesinde 100 milyon dolarlık satış hedefi belirlediklerini ve fuar süresince de bunu gerçekleştirdiklerini söyleyen Ağaoğlu: "Yaptığımız ön bağlantılar ve sözleşmeler bunu gösteriyor. Pazartesi günü 30 milyon dolarlık bir ödeme kasamıza girecek. Önümüzdeki hafta 100 milyon doların tahsilatını gerçekleştirmiş oluruz. Fuar yabancıların Türkiye'ye güvenini tazelemesi açısından faydalı oldu..." ifadelerini kullandı

Cityscape Turkey'e ziyaretçi akını... Ayrıntılar için tıklayın...

Cityscape Turkey'i 5 binin üzerinde kişi ziyaret etti
24-26 Mart tarihleri arasında, dünya gayrimenkul sektörünün tüm dikkatinin çevrildiği Cityscape Turkey'e planlananın üzerinde ilgi gösterildi. 3 gün boyunca devam eden etkinlik yerli ve yabancı 5 binin üzerinde katılımcı tarafından ziyaret edildi. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Cityscape Turkey Grup Direktörü Molman:

"cityscape Turkez ilk etkinlikte büyük bir başarıya imza attı. Çok etkili ve başarılı bir organizasyon gerçekleştirdik. Cityscape Turkey büyüyerek yoluna devam edecektir..." ifadelerini kullandı

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Şirketler Grubu