Agat taşının enerjisi Seramiksan Amazon serisinde

Türk seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan Amazon serisi, mekanlara agat taşının enerjisini taşıyor

Agat taşının enerjisi Seramiksan Amazon serisinde

7 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Türk seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan Amazon serisi, mekanlara agat taşının enerjisini taşıyor. Doğal dokuyu kusursuz şekilde yüzeylere aktaran digital baskı teknolojisi ile hazırlanan Amazon serisi bakteri barındırmayan, leke tutmayan nano teknoloji özelliği ile dikkat çekiyor.
Doğadan aldığı ilhamı hayatla buluşturan Seramiksan, doğal dokuları yüzeylere taşıyarak gerçeklik hissini güçlendiriyor. Agat taşından ilham alınarak tasarlanan Amazon serisi, taşın canlılık veren enerjisiyle hayat buluyor. Doğanın ihtişamını toprağın özüyle buluştuğu Amazon serisi mavi, flora ve beyaz renk seçenekleriyle renklerin coşkusunu evinize yansıtıyor.

Agat taşının içindeki renk geçişleri Seramiksan tasarım ve teknoloji farkıyla Amazon serisinde buluştu. Tıpkı agat taşında olduğu gibi su yüzeyindeki dalgalara benzer mermer efektleri ile Amazon serisi mekanlara hareketlilik ve derinlik kazandırıyor. Derz aralıklarını minimum seviyeye indiren rektifiye özelliği ile Amazon serisi yaşam alanlarında kusursuz bir görünüm oluşturuyor.

Banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde ve balkon, teras gibi açık alanların yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen Amazon yer ve duvar karoları 60x90, 30x90 ve 15x90 cm ebatında, parlak granit olarak üretiliyor.

Fiyat Listesi
Amazon Full Lappato : 60x90 cm, Mavi, Flora, Beyaz 81,80 TL/m2
Amazon Naturel : 60x90 cm, Mavi, Flora, Beyaz 68,10 TL/m2