Akbatı, baharı etkinliklerle karşılıyor

Akbatı AVYM, Nisan ayını birbirinden farklı etkinliklerle karşılayamaya hazırlanıyor

Akbatı, baharı etkinliklerle karşılıyor

Akbatı AVYM, Nisan ayını birbirinden farklı etkinliklerle karşılayamaya hazırlanıyor. Akiş GYO A.Ş'nin markası olan Yaşam Akademisi Nisan ayında söyleşileriyle Akbatı AVYM'de ziyaretçilerle buluşacak.

Akbatı AVYM'nin Nisan etkinlikleri
2 Nisan'da Doç. Dr.Ufuk Çakmakçı ile "Farkındalığınızı Güçlendirin; Mükemmel Gevşeme ve Farkındalık Yolunda Teknikler" söyleşisiyle başlayacak programda; Esra Gökçe ile "Günlük Hayatta Yaşanılan Yenilgi ve Zaferlerle Nasıl Başa Çıkabiliriz", "Evcil Hayvanlar, Çocuk ve Eğitim'i konu alan Ali&Max" ve Hande Kazanova ile "İlkbahar-Yaz Döneminde Sizi Neler Bekliyor" söyleşileri yer alacak. 

Nisan'da Akbatı çok lezzetli
Akbatı Lezzet Platformu'nun Nisan durağı Lübnan. 4 Nisan Cumartesi günü Lübnan mezeleri (Babagannuş, Humus ve Fettuş) ile başlayacak platform, Nisan ayı boyunca her Cumartesi sırasıyla Bulgurlu Kuru Patlıcan Dolması ve Mankoush, Kibbe Lebeniye ve Künefe yapımı ve ikramlarında bulunacak.

Akbatı'da çocuklar için her Cumartesi Pazar saat 14:00-16:00 saatleri arasında yer alan renkli etkinlikler Nisan ayında bahar şenliği temalı özel programla devam edecek. Sevimli Çiftlik Arkadaşları Yapıyoruz", "Çiçek Saksısı Boyuyoruz", "Kuş Evi Yapıyoruz", "Rüzgar Çanı Yapıyoruz" gibi atölye çalışmaları bulunacak.