Alanya'nın yeni projesi: Another World

Mozaik İnşaat tarafından 17 bin metrekarelik alanda inşa edilen Another World projesi, Alanya'nın merkezine 10 dakikalık mesafede yer alıyor

Alanya'nın yeni projesi: Another World

Alanya'nın merkezine 10 dakikalık mesafede yer alan Another World projesi, 17 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Mozaik İnaat tarafından inşa edilen proje sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Projede avm, spa-hamam, kreş, squash salonu, rahatlama mağarası, restaurant, açık hava sineması ve çocuk alanları bulunuyor. 

289 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Çiftlerin yaz kış kalabilecekleri bir konsept üzerinde kurulan Another World projesinde A Plus malzeme kullanıldı. 6 farklı daire tipi içeren ve toplam 285 konutun yer aldığı Another World projesi, Gazipaşa Havaalanı'na 40 dakikalık mesafede yer alıyor.  Anahtar teslim projede 1+1 tipi dairelerin fiyatları 230 bin TL'den başlıyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları ise 285 bin TL olarak belirlendi.

 

Alanya'nın yeni projesi: Another World

 

Bölgenin en büyük konut projesi: Another World
Mozaik İnşaat'ın 17.000 metrekarelik alan üzerinde inşa ettiği Another World projesi, modern ve konforlu konseptiyle dikkat çekiyor. Projede çok sayıda farklı aktivite alanı bulunurken, avantajlı lokasyon, yatırımcıya yaz-kış yaşayabilme imkanı sunuyor. Proje Gazipaşa Havaalanına 40, Alanya'nın merkezine de 10 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Projede, aquapark ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra, açık hava sineması, rahatlama mağarası ve bir de restaurant bulunuyor.