Alfemo'dan ikinci ürüne yüzde 50 indirim

“Alfemo Tarzında Yaşa” sloganıyla lansmanı yapılan kampanyada tüketiciler, ilk ürünü %18 KDV indirimi, 2. Ürünü ise %50 indirimle satın alabilecekler

Alfemo'dan ikinci ürüne yüzde 50 indirim

 Alfemo'nun 1 Mart'ta başlayan kampanyası mobilya almayı planlayan herkese çok özel avantajlar sunuyor. 

İkinci ürüne yüzde 50 indirim
"Alfemo Tarzında Yaşa" sloganıyla lansmanı yapılan kampanyada tüketiciler, ilk ürünü  yüzde 18 KDV indirimi, 2. Ürünü ise  yüzde 50 indirimle satın alabilecekler. Yemek Odalarından yatak odalarına, oturma gruplarından köşe takımları ve Home Decor ürünlerine dek tüm Alfemo ürünlerinin dahil olduğu kampanyada, markanın İstanbul Mobilya Fuarı'nda büyük beğeni toplayan yepyeni koleksiyonu Albertini de yer alıyor.

Tüketiciler, evlerine çok yakışacak ürünlere, Maximum Card'a 1 peşin 9 taksit fırsatıyla sahip olabilecekler.

Alfemo hakkında
Türkiye'de 1997 yılından bugüne döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Alfemo, sektöründe trendleri belirleyen öncü bir marka olmaya devam ediyor. Mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli, şık ve ayrıcalıklı tasarımlarını doğru fiyat politikasıyla birleştiren Alfemo, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretiyor. İzmir Torbalı'da 60.000 metrekaresi kapalı toplam 200.000 metrekare alanda yatak odası, yemek odası, çocuk odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yapan Alfemo, bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketicinin beğenisine sunuyor.