Ali Ağaoğlu Kabataş Lisesi'ne iki daire bağışladı

Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı kuruma ve eğitime sunduğu desteklerden dolayı Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'na, kendi maskını takdim etti

Ali Ağaoğlu Kabataş Lisesi'ne iki daire bağışladı

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, eğitime ve kuruma verdiği hizmetlerden dolayı Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı'ndan kendi maskını hediye olarak aldı.  Hediye ile ilgili bir açıklama yapan Ali Ağaoğlu, "Yıllar önce öğrencisi olduğum okuldan böyle anlamlı bir hediye almak beni çok mutlu etti.." dedi. 

Ali Ağaoğlu'ndan My Home Maslak'tan iki daire bağışı
Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı tarafından verilen hediye vesilesiyle bir açıklama yapan Ağaoğlu, Kabataş Erkek Lisesi'nde iki sene öğrenim gördüğünü, bu iki senenin de kendisi için büyük bir anlam taşıdığını söyledi.  Kabataş Erkek Lisesi öğrencilerinin eğitiminde kullanılmak üzere My Home Maslak projesinden iki daire bağışlayan Ağaoğlu:

"Bu yüzden Kabataş Erkek Lisesi’nin bana kattıklarını iki daire ile ödeyemem. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Kabataş’ın yanında olacağım..." dedi. 

 

Ali Ağaoğlu'na Kabataş Lisesi'nden hediye

 

Bir ülkenin en büyük kaynağını insan olarak tanımlayan Ağaoğlu, Kabataş'ın bugüne kadar yetiştirdiği kişilerle Türkiye'ye insan yetiştiren en önemli kurumlardan biri olma özelliğini sürdürdüğünü de belirterek:

"Ben burada iki sene okuma şansını yakaladığım için kendimi çok şanslı görüyorum. Bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğim.” ifadelerini kullandı.