Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi eğitime başlıyor

Özyeğin Üniversitesi işbirliğiyle kurulacak Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi, yetiştireceği donanımlı insan kaynağıyla sektöre yeni bir soluk getirecek

Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi eğitime başlıyor

11 Kasım 2013 / emlakwebtv
Sektörün duayen isimlerinden Avi Alkaş ve eğitime yönelik yaptığı önemli girişimlerle dikkat çeken Özyeğin Üniversitesi işbirliğiyle kurulacak Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi, yetiştireceği donanımlı insan kaynağıyla sektöre yeni bir soluk getirecek.

Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi, alanında uzman nitelikli işgücü kazandırmayı hedefliyor
20 yılı aşkın süredir alışveriş merkezleri konsept geliştirme, kiralama ve yönetimi konularında hizmet veren Alkaş Danışmanlık'ın sahibi, Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş’ ın geçtiğimiz yıl genç yaşta vefat eden oğlu Alp Alkaş anısına, Alkaş ailesi ve Özyeğin Üniversitesi ile birlikte kurulan Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi, sektöre ihtiyaç duyulan nitelikli ve alanında uzman nitelikli işgücü kazandırmayı hedefliyor.

Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hüsnü Özyeğin, Alkaş Danışmanlık'ın sahibi, Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş ve Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi Akademik Direktörü Doç. Dr. Işıl Erol’un katılımıyla 12 Kasım 2013'te Swissotel'de düzenlenecek toplantıda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.