Alsecco 39. Yapı Fuarı'nda

Isı yalıtımında ve dış cephede uzman Alsecco bu yıl 39.'su düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı'nda sektör temsilcileri, profesyonelleri ve ziyaretçileri ile bir araya geliyor

Alsecco 39. Yapı Fuarı'nda

Isı yalıtımında ve dış cephede uzman Alsecco bu yıl 39.'su düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı'nda sektör temsilcileri, profesyonelleri ve ziyaretçileri ile bir araya geliyor. 

10-14 Mayıs 2016 tarihlerinde TÜYAP Büyükçekmece'de yapılacak olan 39. Yapı Fuarı'na Alsecco 3. salonda 462 nolu stant ile katılıyor. Alsecco fuarda, kendi iş alanındaki gelişmeleri ve ürünlerini ziyaretçiler ile paylaşacak. 

Alsecco Yapı Fuarı'nda fonksiyonel cepheler için hazırladığı fonksiyonel ETICS (Dış Cephe Yalıtım) ürün gruplarını, inovatif uygulama ve çözümler ile sağladıkları maksimum avantajları tanıtacak. 

Alsecco; projede mimari açıdan yaratıcı, çevreyle uyumlu, sağlam ve fonksiyonel dış cephelerin oluşturulmasında, sınırsız teknik malzeme portföyü ve tecrübeli kadrosy ile şantiyenin en büyük yardımcısı konumuna hız kesmeden devam ediyor. 

3. salon 462 nolu stand

Alsecco, 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP Büyükçekmece'de gerçekleşecek 39. Yapı Fuarı'na 3. salonda 462 nolu stantta katılıyor. Firma, Türk Yapı sektörünün en önemli buluşmasının gerçekleştiği Yapı Fuarı'nda kendi alanındaki önemli gelişmeleri ve ürünleri ziyaretçiler ile paylaşacak.