Anadolu Yakası hemen teslim konut projeleri 2013

Satın aldığınız eve bekleme yapmadan taşınmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız Anadolu Yakası hemen teslim konut projeleri 2013 listesine göz atmanızda fayda var.

Anadolu Yakası hemen teslim konut projeleri 2013

04.11.2013 

İstanbul'un her iki yakasında konut projelerinin sayısı hızla artıyor. Kentin özellikle Anadolu yakasında bir ev sahibi olmak ve üstüne hemen taşınmak istiyorsanız, İşte 'Anadolu Yakası hemen teslim konut projeleri 2013' listesi.

Canan Residence
Ataşehir'de Canan Yapı tarafından hayata geçirilen Canan Residence projesinde konutlar hemen teslim ediliyor. 3 blok halinde tasarlanan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Blokların 18, 22 ve 32 kat olarak inşa edildiği Canan Residence'da fiyalar ise 370 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Banka kredisine uygun olan projede konut bedelinin yüzde 25'i peşin olarak veriliyor.

Varyap Meridian
Varyap tarafından inşa edilen Varyap Meridian projesi, Anadolu Yakası hemen teslim konut projeleri 2013 kapsamında yer alan projelerden biri. 5 blok halinde tasarlanan Varyap Meridian toplamda 1.500 konuttan meydana geliyor. Proje içerisinde yer alan sosyal alanlar arasında; basketbol sahası, tenis kortu, oyun sahaları, voleybol sahası, fitness center, dinlenme alanları ve yüzme havuzu geliyor.

Miracle Residence
Mön İnşaat projesi olan Miracle Residence daireleri de hemen teslim ediliyor. Pendik'te inşa edilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri mevcut. Miracle Residence'da; 1+1 daireler 245 bin TL'den, 2+1 daireler 330 bin TL'den ve 3+1 daireler de 550 bin TL'den başlıyor. Projenin sunduğu sosyal olanaklar ise; yüzme havuzu, spor alanları, oyun alanları, sauna, fitness center, güvenlik ve otopark.

Adalife
Anadolu Yakası hemen teslim konut projeleri 2013 arasında, Çolakoğlu İnşaat'ın Maltepe'de hayat verdiği Adalife'da bulunuyor. Toplamda 116 daireden oluşan Adalife'da tüm daireler 3+1 olarak tasarlandı. KOnut büyüklüklerinin 145 metrekare ila 148 metrekare arasında değiştiği projede fiyatlar ise 425 bin TL'den başlıyor. Hemen teslim projede; çocuk oyun alanları, fitness center, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanları yer alıyor.

Adanuspark
Çukurova Gayrimenkul'un Kartal'da yükselttiği Adanuspark projesinde konutlar sahiplerine hemen teslim ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 daire seçeneklerine yer verilen proje kapsamında konutların metrekare fiyatları ise 3 bin 300 TL'den başlangıç gösteriyor. Kadıköy-Kartal metrosuna 500 metre mesafede yer alan projede; yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, fitness salonu, hobi salonu, yürüme parkurları, güneşlenme terası ve kafe gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Glow 3
Anadolu Yakası hemen teslim konut projeleri 2013 listesinde yer alan projelerden biri olan Glow 3, 239 daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede fiyatlar ise 229 bin TL'den başlayarak artıyor. Çekmeköy'de inşa edilen projede; yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ve fitness center mevcut.

Flex Kurtköy
376 daireden meydana gelen Dumankaya İnşaat imzalı Flex Kurtköy projesinde stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri bulmanız mümkün. Kurtköy bölgesinde hayat verilen projede daire fiyatları 176 bin 400 TL'den başlarken, banka kredisine uygun. KOnut büyüklüklerinin 47 metrekare ila 154 metrekare arasında değiştiği Flex Kurtköy'de; yüzme havuzu, sauna, fitness center, spor alanları ve buhar odası gibi sosyal olanaklar mevcut.

Antorman
Çekmeköy'de Ant Yapı tarafından inşa edilen Antorman'da ise hemen teslim 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler bulunuyor. 35 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen projede konut fiyatları 635 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Proje kapsamında; yüzme havuzu, güneşlenme terasları ve golf sahası gibi olanakları görmek mümkün.

Tango Kule
DAP Yapı'nın Maltepe projelerinden biri olan Tango Kule'de teslimler hemen yapılıyor. Stüdyo ve 1+1 dairelerden oluşan projede konut büyüklükleri 43 metrekare ila 79 metrekare arasında değişiyor. 10 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen Tango Kule'nin sosyal alanları arasında; yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, restoran, spor alanları ve cafe bulunuyor.

Triad Park
Hisar Yapı'nın Sancaktepe'de inşa ettiği Triad Park projesi 297 konuttan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin bulunduğu projede fiyatlar 200 bin TL'den başlıyor. Konut büyüklüklerinin 87 metrekare ila 153 metrekare arasında değiştiği Triad Park projesinde; yüzme havuzu, masa tenisi alanı, bilardo salonu, güvenlik ve sauna gibi sosyal olanaklar mevcut.