AND Gayrimenkul AND Pastel için ön talep topluyor

AND Gayrimenkul Kartal'da hayata geçireceği AND Pastel projesi için ön talep toplamaya başladı

AND Gayrimenkul AND Pastel için ön talep topluyor

AND Gayrimenkul Kartal'da hayata geçireceği AND Pastel projesi için ön talep toplamaya başladı. Yeni proje ile Kartal'a farklı bir renk katmaya hazırlanan AND Gayrimenkul, ön talepleri toplamaya başladığı AND Pastel için 1400'den fazla ön talep aldı. 

İstanbul'daki eski sanayi bölgelerinin şehrin merkezinde kalmaları ile bölgelerdeki dönüşüm artmaya başladı. Anadolu Grubu'na ait olan fabrikaların da zaman içerisinde Anadolu Yakası Kartal'da yaşam alanları içerisinde kalması ile AND Gayrimenkul yeni projesi olan AND Pastel'i eski fabrika arazileri üzerinde kurma kararı aldı. Uzun ve detaylı bir çalışma sonucunda ortaya çıkan AND Pastel projesinin lansmanı 2016 yılı Nisan ayında yapılacak. 

Yüzde 70'i yeşil alanlar için ayrılıyor

1+1'den 4+1 ünitelere kadar, 1.200 konut ile geniş bir kitlenin ihtiyacına cevap verecek olan AND Pastel projesi, İstanbul'un en önemli ulaşım aksı olan D-100 karayolu üzerinde, metroya 300 metre mesafede yer alıyor. Deniz ve Adalar manzarasına hakim olan yüksek katlı bir blok ve geniş yeşil alana yayılan alçak katlı bloklardan oluşan AND Pastel'de toplam 7 blok bulunuyor. 

Projenin yüzde 70'i yeşil alanlardan meydana geliyor. Dünyaca ünlü bir peyzaj mimarlık firması tarafından tasarlanan açık alanlarda, kişisel alanların korunduğu odalar içerisindeki sosyal alanlar ve küçük bir koru gibi tasarlanan avlular bulunuyor. Çevreye açık meydanı, küçük bir sağlık merkezi, okul öncesi gelişim merkezi, eczane, alışveriş ve yeme içme alanları gibi her türlü fonksiyona yer veriliyor. Kartal AND Pastel projesinin sosyal  alanları içerisinde; açık ve kapalı havuz, spor ve aktivite alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, çocuklar için geniş oyun alanları bulunuyor. 

Yoğun ilgi gördü 

2018 yılı Haziran ayında teslimlerin yapılacağı AND Pastel Kartal projesinde, yüzde 1 KDV avantajının dışında yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Yoğun ilgi gören AND Pastel'in sınırlı sayıda daire için sağlanacak özel koşullarından yararlanmak isteyenler için ise projenin internet sayfasından ya da satış hattı üzerinden telefon ile  ön talep toplanmaya başladı. Projede şimdiye kadar 1400 'ün üzerinde ön talep toplandı. 

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel