AND Pastel 22 Nisan'da görücüye çıkıyor!

Anadolu Gayrimenkul'ün Kartal Soğanlık'ta Efes Pilsen Fabrikası arazisi üzerinde hayata geçireceği AND Pastel 22 Nisan'da görücüye çıkıyor

AND Pastel 22 Nisan'da görücüye çıkıyor!

Anadolu Gayrimenkul'ün Kartal Soğanlık'ta Efes Pilsen Fabrikası arazisi üzerinde hayata geçireceği AND Pastel 22 Nisan'da görücüye çıkıyor. Proje ile ilgili tüm detaylar 22 Nisan'da yapılacak olan lansmanda açıklanacak. İstanbul Anadolu Yakası'nın en gözde bölgelerinden olan Kartal'da hayat bulacak olan AND Pastel tamamlandığında 5 bin 500 kişi yaşayacak. 

Konut, ofis ve dükkanlardan meydana gelen AND Pastel projesi, Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'ne 1,3 kilometre mesafede yer alıyor. Ön talep süreci devam eden proje lansman öncesi satışa sunuldu. Sınırlı sayıda daireler için şirket çalışanları ve AND Pastel ön talepte bulunan kişilere öncelik tanınıyor. 

Anadolu Gayrimenkul imzası taşıyan Kartal AND Pastel projesi 7 blokta toplam 1.200 adet konuutan oluşacak. 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde dairelerin yer alması beklenen proje 46 bin 596 metrekarelik arsa üzerinde kuruluyor. AND Pastel projesinin 5 bin 280 metrekaresi ticari alanlara, 3 bin 200 metrekaresi ise ofisler için ayrıldı. 

2018 yılında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan AND Pastel, 22 Nisan 2016 tarihinde görücüye çıkaca. AND Gayrimenkul'ün ilk konut projesi olan AND Pastel projesinin Kartal'daki konumu ile yatırım için  ve oturum için ev arayanlardan büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Anadolu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel