AND Pastel fiyatları metrekaresi 4 bin 500 TL'den!

Anadolu Gayrimenkul imzası ile hayat bulan Kartal AND Pastel fiyatları metrekaresi 4 bin 500 TL'den başlıyor

AND Pastel fiyatları metrekaresi 4 bin 500 TL'den!

Anadolu Gayrimenkul imzası ile hayat bulan Kartal AND Pastel fiyatları metrekaresi 4 bin 500 TL'den başlıyor. Kartal'ın en büyük projelerinden olacak AND Pastel'de teslimlerin 2018 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor. 

Orta derece bir mahalle büyüklüğünde tasarlanan AND Pastel ile Kartal'da rengarenk bir yaşam kurulacak. Projede, küçük markalı bir sağlık kurumu, okul öncesi eğitim kurumu, alışveriş alanları, yeme içme alanları sakinlere hizmet verecek. 

AND Pastel projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal alanlar içerisinde ise açık ve kapalı havuz, spor merkezi, oyun parkı, yürüme yolları gibi birçok sosyal aktivite alanına yer verilecek. 

Fiyatları metrekare bazında hesaplanan AND Pastel'de en düşük metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL, en yüksek metrekare fiyatı ise 5 bin 900 TL olarak belirlendi. Kartal'da yer alan proje Anadolu Grubu'nun eski üretim tesislerinin 45 bin metrrekarelik kısmına yayılıyor. 

1+1 daire seçeneklerinde 4+1 daire seçeneklerine kadar değişik konut tiplerinin yer aldığı proje 7 farklı bloktan meydana geliyor. Projede toplam 1.200 adet konut bulunuyor. Henüz lansmana çıkmadan yoğun ilgi gören Kartal AND Pastel'de lansmana kadar 4 binin üzerinde talep toplandı. 

Geçtiğimiz günlerde görücüye çıkan AND Pastel projesinde 3 blok satışa çıkarıldı. 2018 yılı Haziran ayında teslim edilecek olan AND Pastel projesinde yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olunabiliyor. 

Firma Bilgisi: Anadolu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel