AND Pastel Kartal projesi!

İstanbul Kartal’da hayat bulan AND Pastel projesinin 2018 yılının Haziran ayında teslim edilmesi bekleniyor

AND Pastel Kartal projesi!

Anadolu Grubu bünyesindeki AND Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde hayata geçirilen AND Pastel, bölgede yeni ve farklı bir yaşam alanının kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

2018 yılının Haziran ayında teslimlerinin başlaması planlanan AND Pastel Kartal, toplam 45 bin metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kuruluyor. Projenin inşaat alanı ise 250 bin metrekare olarak belirleniyor.

30 bin metrekarelik bölümü peyzaj alanına ayrılan AND Pastel Kartal projesi, 7 blokta toplam 1.200 adet bağımsız birimden meydana geliyor. Projenin konsepti özlem duyulan mahalle kültüründen ilham alınarak hazırlanıyor.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim bir bölgede konumlanan Kartal AND Pastel projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 tipinde daire alternatifleri bulunuyor. Projede normal kat dairelerin yanı sıra dubleks daireler de mevcut.

Ayrıca AND Pastel projesi; çok merkezli yerleşim konsepti ile müstakil apartmanları, meydana açık binaları ve rezidans konforu sunan kulesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek seçenekleri içinde barındırıyor.

AND Pastel Kartal projesinin yakın çevresindeki birimler şöyle sıralanıyor;

- Kartal Metrosu’na 300 metre.
- D-100 Karayolu'na 350 metre.
- Anadolu Adliyesi’ne 500 metre.
- Kartal Deniz Otobüsü İskelesi’ne 2.5 kilometre.
- TEM otoyoluna 10 kilometre.
- Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 kilometre.
- Boğaziçi Köprüsü’ne 25 kilometre.
- Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 30 kilometre.

 

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel