AND Pastel Kartal’da 120 ay vade! Yüzde 0,70 vade farkı!

Gyoder kampanyası dahilinde AND Pastel Kartal projesinde 120 aya kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile vade yapılıyor

AND Pastel Kartal’da 120 ay vade! Yüzde 0,70 vade farkı!

AND Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde inşa edilen AND Pastel, Marmara Denizi ve Adalar manzarasını görüyor. 7 blok halinde yükselen proje, karma kullanımlı yaşam alanı sunuyor.

Kartal metrosuna 300 metre mesafede olan AND Pastel Kartal; D-100 karayoluna 350 metre, Anadolu Adalet Sarayı’na 500 metre, Tem otoyoluna 10 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 kilometre mesafede konumlanıyor.

Blokları mavi, yeşil ve turuncu olarak isimlendirilen AND Pastel Kartal projesinde “mahalle kültürü”nün yaşatılması hedefleniyor. Yüzde 70’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen proje, “açık alanda oda” konsepti ile tasarlanıyor.

Toplam 45 bin metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kurulan AND Pastel Kartal’ın inşaat alanı 250 bin metrekare olarak belirleniyor. Peyzaj alanı 30 bin metrekare olan projede 1.200 adet bağımsız ünite bulunuyor.

Ekonomiyi canlandırmak için GYODER tarafından başlatılan kampanya dahilinde AND Pastel Kartal projesi de bulunuyor. Buna göre, AND Pastel Kartal’dan daire satın almak için yüzde 20 peşinat veriliyor. Geriye kalan tutar için 120 aya kadar yüzde 0,70 vade farkı ile taksit yapılıyor.

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel