AND Pastel projesi lansmana hazırlanıyor

Anadolu Grubu'nun ilk gayrimenkul yatırımı olma özelliği taşıyan AND Pastel'e ön talep döneminde rekor düzeyde başvuru yapıldı. Projenin lansmanı Nisan 2016'da gerçekleştirilecek

AND Pastel projesi lansmana hazırlanıyor

Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektörüne giriş projesi niteliği taşıyan AND Pastel'e ön talep döneminde rekor düzeyde başvuruda bulunuldu. Bu dönemde yapılan başvuru sayısı 1.400 adedi aştı. 

AND Gayrimenkul'den ilk adım
Kartal'da bulunan eski fabrika alanı üzerinde geliştirdiği AND Pastel projesi ile gayrimenkul sektörüne adım adan AND Gayrimenkul ilk projesi ile yatırımcıdan büyük ilgi gördü. İlk projesini 9 farklı firma ve 11 araştırma sonucundan hareket ederek gerçek kitle ihtiyaçlarının analizi ile başlayan AND Gayrimenkul, sektördeki ilk projesinin lansmanını Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirmeyi hedefliyor.

1.200 konutluk dev proje: AND Pastel
Yatırımcıların ihtiyaçlarının en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü AND Pastel'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki dairelere yer verilecek.  Projede yaklaşık 1.200 adet konut yer alaca.

İstanbul'un en önemli ulaşım aksı olan D-100 karayolu üzerinde yer alacak olan ve metroya 300 metrelik bir mesafede konumlanan AND Pastel, deniz ve adalar manzarasına sahip yüksek katlı bir bloka ek olarak toplam 7 blok şeklinde yükselecek. Projede ayrıca geniş yeşil alanlara açılan alçak katlı bloklar ve farklı konseptlere de yer verilecek.

AND Pastel'in yüzde 70'i yeşil alan
Dünyaca ünlü peysaj mimarlık firması tarafından tasarlanacak açık alanlarda özel sosyal olanaklara da yer verilecek. AND Pastel projesinin yüzde 70'lik kısmının da yeşil alana ayrılacağı aktarıldı. Projede çevreye açık meydan, sağlık merkezi, çocuklar için okul öncesi gelişim merkezlerinin yanı sıra, koşu parkurları, spor ve aktivite alanları ile açık ve kapalı yüzme havuzlarına da yer verilecek. 

 

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel