AND Pastel teslimleri Haziran 2018'de!

Anadolu Gayrimenkul'ün Kartal'da hayata geçirdiği AND Pastel teslimleri Haziran 2018'de yapılacak

AND Pastel teslimleri Haziran 2018'de!

Anadolu Gayrimenkul'ün Kartal'da hayata geçirdiği AND Pastel teslimleri Haziran 2018'de yapılacak. AND Gayrşmenkul'ün ilk konup projesi olan AND Pastel lansmanı bugün gerçekleşti. Kartal'ın en büyük konut projelerinden olacak AND Pastel projesi, Anadolu Grubu'nun eski üretim tesislerinin yerinde hayat bulunuyor. 

Orta ölçekli bir mahalle büyüklüğünde olacak AND Pastel ile Kartal'da renkli bir yaşam kurulacak. Proje içerisinde küçük bir markalı sağlık kurum, okul öncesi eğitim kurumu, alışveriş alanları, yeme-içme alanları bulunuyor. Açık ve kapalı havuz, spor merkezi, oyun parkları, yürüme yolları gibi birçok sosyal aktivite alanı sakinlere sunuluyor. 

AND Pastel fiyatları ise metrekare bazında hesaplanıyor. Projede metrekare fiyatı 4 bin 500 TL ile 5 bin 900 TL arasında değişiyor. AND Gayrimenkul, Kartal'da yer alan projesini Anadolu Grubu'nın eski üretim tesislerinin 45 bin metrekarelik kısmı üzerinde, 250 bin metrekarelik inşaat faaliyeti ile kuruyor. 

7 farklı bloktan oluşan AND Pastel projesinde 1 oda 1 salon daire seçeneklerinden 4 oda 1 salon daire seçeneklerine kadar farklı büyüklükleri 1.200 adet konuta yer veriliyor. Lansmana çıkmadan büyük ilgi gören AND Pastel projesi için 4 binin üzerinde talep toplantı. Bugün gerçekleşen lansman ile birlikte 3 blok satışa çıkarıldı. 2018 yılı Haziran ayında teslim edilecek olan AND Pastel projesinde yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olunabiliyor. 

Firma Bilgisi: Anadolu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel