AND Pastel

AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen AND Pastel projesi Anadolu Yakası'nın gözde semtlerinden Kartal'da yer alıyor

AND Pastel


AND Gayrimenkul imzası ile Kartal'da hayat bulan AND Pastel projesi 7 blokta 1.200 konuttan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede dairelerin net alanları 40 metrekareden başlıyor. 

AND Pastel Projesi Genel Özellikleri 

'Yeni Nesil Bir Mahalle' sloganı ile hayata geçirilen AND Pastel projesinde 3 farklı blok tipi bulunuyor. Projede yer alan Mavi Blok 40 katlı kuleden meydana geliyor. Deniz ve Adalar manzarasına hakim Mavi Kulede 1+1 daireler bulunuyor. Turuncu Bloklar ise orta katlı bloklardan oluşuyor. Bu bloklarda ise 2+1 daireler yer alıyor. Yeşil Bloklar ise 6 katlı olarak tasarlandı ve her katta 2-3 daire yer alıyor. Toplam peyzaj alanı 30 bin metrekare olan projenin arsa alanı 45 bin metrekare, inşaat alanı ise 250 bin metrekare. 

AND Pastel

AND Pastel Sosyal Alanları 

AND Pastel projesinin sosyal alanları arasında açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kreş, kafe, restoran, göl ve gold alanı bulunuyor. Proje ayrıca deniz, Adalar ve orman manzarasına hakim durumda. 

AND Pastel

AND Pastel Nerede? 

Kartal'da Anadolu Grubu'nun eski üretim tesislerinin yerinde yükselen AND Pastel projesi Kartal metrosuna 300 metre, D-100'e 350 metre, Anadolu Adliyesi'ne 500 metre, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi'ne 2,5 kilometre, TEM otoyoluna 10 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 kilometre, FSM'ye ise 30 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

AND Pastel

Yeni nesil mahalle: AND Pastel

Anadolu Grubu’nun AND Gayrimenkul adıyla hayata geçirdiği ilk konut projesi AND Pastel bugün satışa çıktı. Gün geçtikçe değerlenen Kartal’da hayata geçecek olan proje, bölgenin en büyük projesi olacak. AND Pastel Kartal E-5 üzerinde Anadolu Grubu’na ait arazinin üzerinde yükselecek olan proje, bin 200 konutluk karma bir proje olacak. 2016 Mayıs ayında inşaatı başlayacak ve 2018 Haziran ayında da yaşamın başlayacağı proje için AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, “Projenin içinde yeşil ve manzara dahil her şey var ama, en önemlisi biz orada bir hayat inşa ediyoruz. Yeni nesil bir mahalleyi orada inşa ediyoruz. Projenin yeşil ağırlıklı oluşu, organik tarım imkanı, projenin çocuk dostu bir proje olması, sürdürülebilir enerji verimliliği yüksek bir proje olması öne çıkan yönleri” dedi. Bugün satışa çıkan AND Pastel projesi fiyatları ise metrekaresi ortalama 4 bin 750 liradan başlıyor.

“Pastel; farklı renklerin bir arada uyumunu ifade ediyor”

Projenin her bloku farklı bir yaşam tarzına hitap ediyor. 40 katlı mavi blok denen kule bloku daha çok gençlere hitap ederken, yeşil blok adı verilen 3 blok daha çok doğayla iç içe yaşamak isteyen daha geniş ailelere hitap ediyor. Her iki blokun karışımı olan  3 adet turuncu blok da çekirdek ailelere hitap ediyor. Pastel adının farklı renklerin beraber uyum içinde yaşaması anlamına geldiğini söyleyen Usta, “İnşa ettiğimiz mahallede, farklı renklerdeki insanları birlikte uyum içinde yaşatmayı hedefliyoruz. Bu yüzden her blok çeşidimiz farklı bir yaşam tarzına göre planlandı” dedi. AND Pastel projesinde en küçük daire 1+1 olup, net 40 metrekare büyüklükten başlıyor ve 4+1 seçeneğine kadar çıkıyor.

AND Pastel

Çevreye uyum ve sürdürülebilirlik

AND Gayrimenkul olarak kente, çevreye uyum ve sürdürülebilirlik konularını ana değerler olarak benimsediklerini söyleyen Usta, bu sebeple AND Pastel projesinde yeşil alana ve peyzaja ayrıca önem verildiğini söyledi. Dünyanın en ünlü peyzaj mimarlarından Marta Schwartz ile çalışılan peyzaj düzenlemesinde yüzde 70 oranında yeşil alan bırakıldı.

AND Pastel İletişim Bilgileri 

Adres: Esentepe Mah. Anadolu Cad. Kartal/İstanbul
Telefon: 0850 393 40 00

 

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel