AND Pastel

AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen AND Pastel projesi Anadolu Yakası'nın gözde semtlerinden Kartal'da yer alıyor

AND Pastel


AND Gayrimenkul imzası ile Kartal'da hayat bulan AND Pastel projesi 7 blokta 1.200 konuttan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede dairelerin net alanları 40 metrekareden başlıyor. 

AND Pastel Projesi Genel Özellikleri 

'Yeni Nesil Bir Mahalle' sloganı ile hayata geçirilen AND Pastel projesinde 3 farklı blok tipi bulunuyor. Projede yer alan Mavi Blok 40 katlı kuleden meydana geliyor. Deniz ve Adalar manzarasına hakim Mavi Kulede 1+1 daireler bulunuyor. Turuncu Bloklar ise orta katlı bloklardan oluşuyor. Bu bloklarda ise 2+1 daireler yer alıyor. Yeşil Bloklar ise 6 katlı olarak tasarlandı ve her katta 2-3 daire yer alıyor. Toplam peyzaj alanı 30 bin metrekare olan projenin arsa alanı 45 bin metrekare, inşaat alanı ise 250 bin metrekare. 

AND Pastel Sosyal Alanları 

AND Pastel projesinin sosyal alanları arasında açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kreş, kafe, restoran, göl ve gold alanı bulunuyor. Proje ayrıca deniz, Adalar ve orman manzarasına hakim durumda. 

AND Pastel Nerede? 

Kartal'da Anadolu Grubu'nun eski üretim tesislerinin yerinde yükselen AND Pastel projesi Kartal metrosuna 300 metre, D-100'e 350 metre, Anadolu Adliyesi'ne 500 metre, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi'ne 2,5 kilometre, TEM otoyoluna 10 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 kilometre, FSM'ye ise 30 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

AND Pastel İletişim Bilgileri 

Adres: Esentepe Mah. Anadolu Cad. Kartal/İstanbul
Telefon: 0850 393 40 00

 

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel