Ankara'ya marina getiren dev proje

Başkente değer katan Sinpaş imzalı Marina Ankara projesinin detaylarını Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik anlattı

Sinpaş Yapı, marina konseptiyle başkente yeni değerler katan Marina Ankara projesini Çankaya Oran'da hayata geçiriyor.
Farklı yaşam konseptleriyle gelişecek Marina Ankara'da, masmavi sular, rengarenk yelkenliler, kafeler ve restoranlarla çevrelenen Marina, projenin ana konseptini oluştururken; başkente yenilikler getiren çok sayıda sosyal olanak da Marina'yla birlikte yükseliyor.
Yaklaşık 120.000 metrekarelik bir alanda 3 ayrı yaşam konseptiyle geliştirilen Marina Ankara projesinin ilk konsepti Marina Towers'da satışlar başladı. Bugüne kadar alışılagelmiş projelerden çok farklı olan Marina Ankara, yaklaşık 15.000 m²'lik kesintisiz gölet çevresinde tasarlanan yaşam alanları ile Çankaya Oran'da bambaşka bir hayatın kapılarını açıyor. 

Marina Ankara'nın fiyatları
Marina Ankara'nın fiyatları 284 bin 300 TL'den başlıyor. Ankara'nın prestijli kuleleri olarak yükselen Marina Towers'ta 69 metrekareden başlayan ve 444 metrekareye kadar uzanan, 1+1'den 7.5+1'de çok farklı seçenekte konut tipleri yer alıyor. Marina Towers'ın satışları ise başladı. Lansman fiyatları, alternatif ödeme seçenekleri ve ön satış dönemine özel % 7'lik lansman indirimi bulunuyor
Bu kapsamda, % 10'dan başlayan peşinatlarla Sinpaş bünyesinde uygulanan 40 ve 48 aylık ödeme planlarından faydalanmak mümkün. Bir diğer seçenek, hiç peşinatsız % 40'ını yine Sinpaş bünyesinde ödeyerek, kalan % 60'lık kısmı için uygun oranlarla anlaşmalı bankalardan kredi kullanmak.