Ankaralılar Uptown'da nefes alacak

Lema Grup Ortaklarından Emre Katırcı, Uptown projesiyle, şehir hayatından kopmadan kent sakinlerinin oksijen ihtiyacını karşılamayı hedeflediklerini söyledi

Ankaralılar Uptown'da nefes alacak

Günlük hayatın telaşı ve şehir yaşamının yoğunluğunda oksijen ihtiyacının daha da önemli hale geldiğini belirten Lema Grup Ortaklarından Emre Katırcı, ailelerin daha sağlıklı bir yaşam kaygısıyla şehirden uzaklaşma eğilimine girdiklerini söyledi. Katırcı, Uptown projesi ile, kent sakinlerinin oksijen ihtiyacını çok uzaklara gitmeden karşılamayı hedeflediklerini belirterek, "Ailelerin şehirden kopmadan, ancak kentin negatif etkilerinden uzak bir proje yaratarak, uzaklarda aranan oksijeni yakında bulabilecekleri en yakın noktada sağladık. Uptown İncek, bu özellikleriyle iş hayatı şehir merkezinde olanlar için inanılmaz bir fırsat olacak” dedi.

Su kenarı alanlarda negatif iyon yüklü havanın çok daha iyi hissetmeyi sağladığını ve araştırmalara göre, havadaki elektrik akımlarının ruh hali, enerji düzeyi ve sağlığı ciddi ölçüde iyileştirdiğini bildiren Katırcı, tertemiz bir havayı solumanın Uptown’da her mevsim mümkün olduğunu belirtti.

Ankara'da oksijenin en yoğun bulunduğu yer olan ve kent merkezine oldukça yakın konumuyla Uptown İncek'teki temel hedefin konut sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam sunabilmek olduğunu belirten Katırcı, "Uptown İncek sahiplerine yaşam merkezi sunmanın yanı sıra, Mogan Gölü ve ODTÜ ormanına olan yakınlığımızla da Ankaralılar’ı oldukça ihtiyaç duyduğumuz temiz havaya davet ediyoruz. Üstelik kent merkezinden uzaklaşmadan” dedi.

Firma Bilgisi: Nef