Ankara'nın vitrin projeleri CNR Emlak Fuarı'nda buluşuyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ tarafından desteklenen CNR Emlak Ankara Fuarı, 7-10 Eylül tarihleri arasında ATO Congresium'da yapılacak

Ankara'nın vitrin projeleri CNR Emlak Fuarı'nda buluşuyor

CNR Emlak Ankara Fuarı, bu yıl ilk kez ATO Congresium'da düzenlenecek. Ankara'nın vitrin projelerinin buluşacağı etkinlik 7-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek. Fuar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından destekleniyor. 

Ankara'nın markalı projeleri bu fuarda buluşuyor

CNR Emlak Ankara Fuarı'nda , başkentin en önemli konut projelerinin yatırımcılarla buluşması beleniyor.  Katılımı kesinleşen projeler arasında Vizyon Ankara Tower, Göksu Yenikapı, 1800 Tower, Yeni Peçenek, Nevaşehir, Nexus Tower, Vadi Ankara, Kale Ofis ve Kale Beytepe, Apistgate, Hüma Kule, Etlik Şelale Park Sitesi, Yemenoğlu Sancak Kule de yer alıyor. Etkinliğe katılımcı firmaların yanı sıra Rusya, Gücistan, Ukrayna, Balkan ve Körfez Ülkeleri ile Afrika'dan da çok sayıda özel davetli yabancı yatırımcının katılımı bekleniyor. 

CNR Emlak İstanbul'dan CNR Emlak Ankara'ya

Türkiye gayrimenkul setörünün en önemli buluşmalarından biri olarak gösterilen uluslararası CNR Emlak İstanbul, bu yıl ilk kez Ankara'da gerçekleşiyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı-TOKİ tarafından destek görecek etkinlik, Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörü inşaatın Ankara'daki en önemli marka ve projelerini aynı çatı altında buluşturacak. 7-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı-CNR Emlak Ankara, ATO Congresium'da ziyaretçilerle buluşacak. CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen etkinliğe, uluslar ve uluslararası ziyaretçi ve yatırımcıların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. 

Markalı konut ve kentsel dönüşüm projeleri

Gölbaşı, Polatlı, Eryaman, Polatlı, Etimesgut, Kahramankazan Projeleri, Yeşilova, Yenikent ticari projelerinin de tüketici ile bulaşacağı CNR Emlak Ankara'da diğer taraftan Bursa Osmangazi ve Yıldırım belediyeleri tarafından gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm projelerinin de sergilenmesi bekleniyor. Etkinlik kapsamında ayrıca Ankara'da sürdürülmekte olan kentsel dönüşüm projelerinin de tüm detaylarıyla masaya yatırılması beklenirken, katılımcı firmalara da uluslararası ziyaretçilerle buluşma şansı sunulacak. Etkinliğe, Kuzey Afrika, Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Balkan ve Körfez ülkelerinden özel davetli olarak gelen yabancı yatırımcıların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. 

Katılımı kesinleşen projeler

CNR Emlak Fuarı'nda katılımı kesinleşen projeler ise şöyle:

- Göksu Yenikapı,

- Vizyon Ankara Tower,

- Yeni Peçenek, Nevaşehir,

- 1800 konut,

- Nexus Tower,

- Vadi Ankara,

- Kale Ofis ve  Kale Beytepe,

- Apistgate,

- Hüma Kule,

- Etlik Şelale Park Sitesi,

- Yemenoğlu Sancak Kule