Ant Yapı Basın Ekspress projesi Antplato!

Antplato, Avrupa Yakası’nda alışveriş merkezi, ofis, otel ve fuar alanı yatırımlarıyla değer kazanan Basın Ekspress yolu üzerinde inşa ediliyor

Ant Yapı Basın Ekspress projesi Antplato!

Ant Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla gelişim gösteren bölgesi Basın Ekspress yolu üzerinde inşa edilen Antplato, Mutlu Çilingiroğlu Mimarlık ofisi tarafından tasarlanıyor. Tamamı ofis ve ticari ünitelerden oluşan projede teslimlerin bu yılsonu başlaması bekleniyor.

25 katlı tek blok halinde yükselen Antplato Basın Ekspres projesinin 22 katında alanları 80 metrekare ila 172 metrekare arasında değişen toplam 177 adet ofis birimine yer veriliyor. Projenin giriş katında ise alanları 372 ila 576 metrekare arasında olan 4 adet mağaza bulunuyor.

Shell & Core teslim edilen ofislerin iç mekan düzenlemeleri müşterinin kurumsal tarzına göre dizayn edilebiliyor. Ayrıca projedeki ofis alanları kişisel tercihlere göre ister ofis ister home-ofis olarak kullanılabiliyor. Ofisler modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1.032 metrekareye kadar büyütülebiliyor.

Basın Ekspres Antplato projesinde 80 metrekarelik ofisler için 1 adet, 172 metrekarelik ofisler için 2 adet, küçük mağaza birimleri için 4 adet ve büyük mağaza birimleri için ise 6 adet araç kapasiteli özel otopark alanına yer veriliyor. Ayrıca elektrikli araçlar için de araç şarj yerleri bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: antplato