Ant Yapı projelerinde son durum!

Ant Yapı projelerinde son durum detayları Emlakwebtv'de. İşte detaylar

Ant Yapı Üsküdar, Ümraniye ve Basın Ekspres'teki projeleriyle çalışmalarına hızla devam ediyor. Ant Yapı projelerinde son durum detaylarını Ant Yapı Kurumsal İletişim Uzmanı Zeynep Uygur Emlakwebtv.com ekibine özel olarak anlattı. Dolar kurunu 2.20 TL'ye sabitleyen Ant Yapı projelerinde son durum detaylarını haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Antteras
Beylerbeyi semtinin tarihi dokusu göz önüne alınarak projelendirilen Antteras’ın 28.000 metrekare arsa alanı ve 33.000 metrekare inşaat alanı bulunuyor.  Eski İstanbul denildiğinde akla gelen ahşap evlerden oluşan bir semti andıran ve dört farklı tip bloktan oluşan projede toplam 88 konut yer alıyor. 

Antasya Residence
Ant Yapı'nın TEM Ümraniye kavşağında konumlanan Antasya Residence projesinde teslimlere 6 ay kaldı. Örnek dairelerin tamamlandığı projede teslimler Ekim ayı sonunda yapılacak. Şu an kaba inşaatı tamamlanmış olan projede ince imalatlar hızla devam ediyor.

Ant Plato
Ant Plato 25 katlı tek kuleden meydana geliyor. Ant Plato 25 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. 250 adet ofisin bulunduğu Ant Plato ofis büyüklükleri 100 metrekare olarak tasarlanıyor. E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada yer alan Antplato Residence, Courtyard Marriott İstanbul Airport Otel’e komşu konumda yer alıyor.

Anthill Residence
Anthill Residence, İstanbul Şişli'de hayata geçiriliyor. Kule konseptinde inşa edilen Anthill'de 804 konut bulunuyor. 54 katlı iki kuleden meydana gelen Anthill Residence projesi Taksim'e, Nişantaşı'na, Şişli'ye ve Mecidiyeköy'e yürüme mesafesinde bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Ant Yapı