Antasya Rezidans Ümraniye satılık daire fiyatları

Ümraniye'de Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Antasya Rezidans projesi 350 bin TL'den başlaya fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Antasya Rezidans Ümraniye satılık daire fiyatları

Ümraniye'de Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Antasya Rezidans toplam 617 adet daireden meydana geliyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Antasya Rezidans satılık daire büyüklükleri 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor. 50 dönüm arazi üzerinde yükselen Antasya Rezidans teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Antasya Rezidans projesinde konut sahiplerine avlu ve park alanları, kapalı otopark imkanı, teknik mahaller, yönetim ofisleri sunuluyor. Bunların dışında Antasya Rezidans özellikleri arasında yüzme havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, buhar odası ve sauna yer alıyor.

42 katlı tek blok şeklinde yükselen Antasya Rezidans projesinde modüler sistem uygulanıyor. 150 milyon dolarlık yatırım bedeli ile inşa edilen Antasya Rezidans satılık daire fiyatları 350 bin TL'den başlıyor.

Antasya Rezidans nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında bu yıl yapımına başlanan Antasya Rezidans Ümraniye'de konumlandırılıyor. TEM Ümraniye kavşağında, Carrefour Ümraniye önünde yer alan Antasya Rezidans nitelikli ofis alanları ile konut alanlarının kesişim noktada 150 milyon dolarlık yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Boğaziçi Köprüsü ve FSM Köprüsü'nün ortasında, İstanbul'un tüm önemli ulaşım yollarının kesişim noktasında yer alan Antasya Rezidans Ataşehir ve Ümraniye'ye komşu konumda bulunuyor.

Antasya Rezidans adres bilgileri: Saray Mah. Akçakoca Cad. No:11 Ant Yapı merkez binası, 34768 Ümraniye – İstanbul

Antasya Rezidans iletişim bilgileri
0 216 630 68 68