Aqua Marine Büyükçekmece fiyatları 2014

Yazın bitmesiyle beraber Aqua Marine düğün organizasyonları başlıyor

Aqua Marine Büyükçekmece fiyatları 2014

12 Mayıs 1999 yılında Büyükçekmece’de hizmet vermeye başlayan Aqua Marine toplam 3 bin kişiyi ağırlamayı hedefliyor. Toplam 3 bin 500 metreküp ve 2 bin 500 metrekare olimpik havuz ile yarı olimpik havuzun yer aldığı Aqua Marine, 60 metre uzunlukta kamikaze ve 90 metre boyunda piton, 100 metre kobra, 90 metre rafting, 100 metre blachole, 40 metre yamaç kaydırağı yer alıyor. Aqua Marine Su Oyunları ve Eğlence Merkezi’nde ayrıca 400 metrekarelik alana 6 metrekarelik dev şelale ile bezenmiş havuz ve 10 değişik dalga boyu ile oyun alanları bulunuyor.

Konser, oyunlar, yarışmalar gibi birçok etkinliğin yer aldığı Aqua Marine’nde düğün organizasyonları da yapılabiliyor. Aqua Marine üyelik sistemi de haftanın 6 günü geçerlik olup; tek kişi, çocuk ve aile şeklinde alınabiliyor. Kredi kartına taksit imkanı da sunulan üyeliklerde, kimlik fotokopisi ile 1 adet fotoğraf talep ediliyor.

Birçok sertifika sahibi olan Aqua Marine Turizm İşletmesi Belgesi, Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet İzin Belgesi, Marka Tescil Belgesi sahibidir.

Aqua Marine fiyatları
2014 tarifesine göre Aqua Marine giriş ücretleri 20 TL ile 50 TL arasında değişiyor. Bu fiyatlar Aqua Marine üyelik fiyatları için de 165 TL ile 400 TL arasında belirtiliyor.

Aqua Marine Servisleri
Aqua Marine, konukları için İstanbul'un çeşitli semtlerinden ücretsiz olarak servis kaldırıyor. Taksim, Zeytinburnu, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Koca Mustafa Paşa, Şişli, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Bağcılar, Parseller, Alibeyköy, Gaziosmanpaşa, Çağlayan, Fatih, Bayrampaşa, Küçükçekmece-Cennet, Sefaköy, Şirinevler, Halkalı-Başakşehir, Güngören, Güneşli, Avcılar, Esenyurt Meydan, Beylikdüzü-Beykent'ten hareket eden servisler, Metrobüs Tüyap'a kadar yolcularına ulaşım hizmeti veriyor.

Aqua Marine nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında ye alan Aqua Marine Büyükçekmece’de yer alıyor.

Aqua Marine nasıl gidilir?
Aqua Marine servisleri kullanılarak gidilen Aqua Marine için ayrıca metrobüs kullanılabilir. E5 üzerinde ulaşımın sağlandığı Aqua Marine servis saatlerini resmi web sitesinden görebilirsiniz. İETT hatlarıyla da ulaşımın sağlandığı Aqua Marine yol tarifi şöyle:

400 C Yenibosna-Büyükçekmece
76 C Bakırköy-Büyükçekmece

Aqua Marine iletişim bilgileri
Aqua Marine adres bilgisi: Fatih Mah. Komando Sok. NO:4 Büyükçekmece-İSTANBUL
Tel : (0 212) 882 28 20 (10 Hat) Fax : (0 212) 882 28 25