Aslı Garden İzmir!

HSC Kale Yapı güvencesi ile yükselen Aslı Garden İzmir Bergama'da hayat buluyor

Aslı Garden İzmir!

HSC Kale Yapı güvencesi ile yükselen Aslı Garden İzmir Bergama'da hayat buluyor. Eylül 2016'da teslim edilmesi planlanan Aslı Garden projesi az katlı mimariye hakim. 

9 bin 693 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Aslı Garden Bergama 2+1 ve 3+1 tipinde daire büyüklükleri 68 metrekare ile 131 metrekare arasında değişen 126 adet daireden oluşuyor. 6 bloktan meydana gelen projede 2 daire kapıcı dairesi olarak kullanılacak. 

Aslı Garden İzmir!

Aslı Garden projesinin sosyal donatıları arasında; basketbol sahası, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, kapalı otopark, kameralı güvenlik, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, simena ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Dairelerin banka kredisi için uygun durumda olduğu Aslı Garden Bergama fiyatları 144 bin TL ile 199 bin TL arasında değişiyor. Projede kiralık daire fiyatlarının 850 TL'den başlaması bekleniyor. 

Aslı Garden İzmir!

İzmir Bergama'nın ilk konut projesi olan Aslı Garden, Bergama merkezde yükseliyor. Proje, yapımı devam eden ve tamamlandığında dünyanın en büyük 10 limanı arasında olacak Çandarlı Limanı'na 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

2016 yılı Eylül ayında tamamlanması planlanan Aslı Garden Bergama HSC Kale Yapı imzası taşıyor. Mevcut konut anlayışını değiştirmek için yola çıkan proje yoğun ve uzun süren bir hazırlık sürecinin ardından geliştirildi. 

"Aslı Garden İzmir!" Başlıklı Haberin Galerisi

Aslı Garden İzmir!

Aslı Garden İzmir!

Aslı Garden İzmir!

Aslı Garden İzmir!

Firma Bilgisi: HSC Kale Yapı
Proje Bilgisi: Aslı Garden