ATAŞEHİR’İN TRENDİ OLACAK KULE SATIŞTA

Ataşehir’in yoğun ilgi gören projesi Trendist Ataşehir’in Rezidans Kule’si satışa sunuldu. Lansmana özel fırsatlarla rezidans sahibi yapan Kule’de 1+0’dan 2+1’e kadar konut seçenekleri bulunuyor

ATAŞEHİR’İN TRENDİ OLACAK KULE SATIŞTA

K Yapı ve Solid İnşaat işbirliğiyle Ataşehir’de hayata geçirilen Trendist Ataşehir’in merakla beklenen Rezidans Kule’si lansmana özel fırsatlarla satışa çıkıyor. Rezidans Kule’de konut sahibi olmak isteyenler için sunulan fırsat paketine göre, sadece yüzde 5 peşinatla konut almak mümkün. Lansmana özel düzenlenen kampanya kapsamında; yüzde 5 peşinatla konutu şimdi alıp, peşinatın kalan yüzde 20’sini bir yıl sonra ödeyip, taksitlere de bir yıl sonra başlanabilecek. Her ihtiyaca çözüm üretmek üzere estetik ve konforu bir araya getirecek şekilde tasarlanan projenin Rezidans Kule’sinde 1+0’dan 2+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor.

Zengin sosyal alanlar

Sakinlerine geniş bir sosyal tesis içinde birçok hizmetin de sunulacağı Trendist Ataşehir’de; fitness, pilates ve yoga salonu, kapalı yüzme havuzu, 2 sauna, buhar odası, masaj odası, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu ile 2 adet çocuk oyun alanı yer alıyor. 

Projenin satışa çıkarılan Rezidans bloğunda ise fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, açık yüzme havuzu ve güneşlenme alanı mevcut.  

2 bin 500 kişiye ev sahibi olacak

Lokasyonu, mimarisi ve hizmetleriyle adından söz ettiren Trendist Ataşehir, hem konut hem de ticari alanlara ev sahipliği yapıyor. 13 adet 8 katlı, 3 adette 33 katlı olmak üzere toplam 16 blok şeklinde tasarlanan proje 820 konuttan meydana geliyor. Tamamlandığında 2 bin 500 kişiye ev sahipliği yapacak projede, ağırlıklı olarak 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı 8 katlı bloklar bölgede muadili olmadığı için çok tercih ediliyor. 820 adet konut bulunan projede ayrıca, hem Trendist Ataşehir sakinlerinin hem de tüm Ataşehirlilerin yararlanabileceği 43 adet farklı büyüklükte cadde mağaza yer alıyor. 

PROJENİN YARISI SATILDI

Trendist Ataşehir’le ayrıcalıklı ve huzurlu bir yaşam vadettiklerini belirten K Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karaduman, “Yatırım yapmak isteyenler için günden güne gelişen Ataşehir’de kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz. Oturum içinde hem huzurlu hem de ayrıcalıklı bir rezidans hayatı vadediyoruz. Projemizi tasarlarken, dairelerimizin yerleşimine büyük özen gösterdik. Sunacağımız ayrıcalıklı rezidans hayatı dışında 110 dönüm arazi içinde bulunan İstanbul’un en büyük kent parkı olacak Atapark’ın hemen yanında yer alıyoruz. İstanbullunun aradığı yeşil, doğa ve sağlıklı bir yaşam için büyük bir fırsat sunuyoruz.  Projenin  yüzde 40’ı, satışların ise yüzde 62’si tamamlandı. Trendist Ataşehir tamamlandığında yüzde 40 oranında bir değer artışı bekliyoruz. Finans merkezinin inşaatının tamamlanmasıyla bu oranın çok daha yukarı çıkacağına eminiz” dedi.