Avlu Kurtköy fiyatları

Avlu Kurtköy fiyatları Konut alıcılarına yüzde 25 peşin, geri kalan için 36 ay vadeli senetli satışlar yapılabiliyor

Avlu Kurtköy fiyatları

Avlu Kurtköy fiyatları konut alıcılarına yüzde 25 peşin, geri kalan için 36 ay vadeli senetli satışlar yapılabiliyor. Avlu Kurtköy Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. 1300 metrekarelik ticari birimin bulunduğu Avlu Kurtköy, ticari birimin avlu kısmıyla ilişkisi olmayacak şekilde tasarlanıyor. Avlu Kurtköy 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile 7.200 metrekarelik alan üzerinde 132 daire ve 450 metrekarelik sosyal tesisten meydana geliyor.

132 dairenin yer aldığı Avlu Kurtköy'de zemin katlar için 15 ile 80 metrekare arasında değişen bahçeler tasarlandı. Balkonlu daireler için 7-8 metrekare büyüklük tasarlandı. Ev sahibi olacakların rahatı için her ayrıntı düşünülen Avlu Kurtköy'de sosyal tesisler kapalı olarak tasarlandı.

Avlu Kurtköy fiyatları
Konut alıcılarına yüzde 25 peşin, geri kalan için 36 ay vadeli senetli satışlar yapılabiliyor. Avlu Kurtköy'ün rakip projelere göre yüzde 25 fiyat avantajı ile ön plana çıktığını vurgulayan Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı ise Avlu Kurtköy fiyatları 189 bin TL'den başlayarak 494 bin TL'ye kadar yükseldiğini söyledi. Projede cazip fiyat avantajları sunularak yatırımcının daha fazla kazanması hedefleniyor.

Avlu Kurtköy nerede?
Avlu Kurtköy Bakü Caddesi üzerinde yer alıyor. Sabiha Gökçen'e 1,7 km uzaklıkta olan projenin sosyal alanlarında çok amaçlı spor salonu, açık havuz, kapalı otopark ve kafe bulunuyor.

Avlu Kurtköy iletişim bilgileri
Adres: Yenişehir mah. Bakü Cad. Kurtköy-Pendik/İstanbul
Telefon: 0850 532 0 999
Web: http://www.avlukurtköy.com

Proje Bilgisi: Köy