Avrupa Konutları Atakent 4 fiyatları 450 bin TL'den başlıyor!

7 binin üzerinde ön talep toplayan Avrupa Konutları Atakent 4 fiyatları 450 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Avrupa Konutları Atakent 4 fiyatları 450 bin TL'den başlıyor!

7 binin üzerinde ön talep toplayan Avrupa Konutları Atakent 4 fiyatları 450 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları markalı 14'üncü projesi Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu. 

Konut yatırımcısının uzun zamandır beklediği Avrupa Konutları Atakent 4 projesi 7 binin üzerinde ön talep topladı. Atakent'te hayata geçirdiği 3 Avrupa Konutları projesinde toplam 4 bin 768 adet konut teslim eden Artaş İnşaat, hem yatırımcısına kar sağladı hem de bölgeye değer kattı. 

Avrupa Konutları Atakent 4 fiyatları 450 bin TL'den başlıyor!

23 bin 300 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde 441 adet daire, dairelerin yanı sıra dükkanlar da bulunuyor. ''Geleceğin Bağdat Caddesi'' olarak konumlandırılan Halkalı Caddesi üzerinde yükselecek. Avrupa Konutları 4'ün mimarisi SPDO Mimarlık - Sabri Paşayiğit imzası taşıyor. 

1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde balkonlu ve teraslı dairelerin yer aldığı projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor. Kapalı yüzme havuzları, fitness, spa, sauna ve hamamın bulunduğu projenin yanı başında ise spor sahaları ve koşu parkurları yer alıyor. 

Avrupa Konutları Atakent 4 fiyatları 450 bin TL'den başlıyor!

Avrupa Konutları Atakent 4 fiyatları 450 bin TL'den başlıyor. Lansman dönemine özel fiyatlarla satışa sunulan Avrupa Konutları Atakent 4, anlaşmalı bankalar ile 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla kredi kullandırıyor. 220 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Avrupa Konutları Atakent 4’te teslimlerin 2017 Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat
Proje Bilgisi: Avrupa Konutları Atakent 4